Osviežujúce a vždy poruke žuvačky Mentos Pure Fresh. Lákajú šťavnatou náplňou. Odoláte?


5554   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mentos Pure Fresh žuvačky svieža chuť

Všetko je už inak ako pred rokom. Pracujeme spôsobom home office namiesto v kancelárii, učíme sa online, stretávame sa len virtuálne, cvičíme v obývačke namiesto vo fitnes centre, stolujeme iba vo vlastnej kuchyni. Prispôsobili sme sa. Všetko sa dá, len to chce ostať fresh! Napríklad aj s osviežujúcou chuťou. A práve také sú žuvačky Mentos Pure Fresh.

Doprajte si pri všetkom, čo doma robíte, extra šťavnaté osvieženie. Aby vám každodenné povinnosti schuti ubúdali a nestala sa z nich len nepríjemná rutina. Dajte si žuvačky Mentos kedykoľvek počas dňa – len tak pre chuť, pred výkonom, počas relaxu aj za odmenu.  

Mentos žuvačky osvieženie, osviežujúce chute na každú príležitosť

Žuvačky Mentos Pure Fresh lákajú na zahryznutie svojou lahodnou, šťavnatou náplňou. Sú extra veľké, takže si pre výdatnú radosť zo žuvania nepotrebujete dať naraz dve žuvačky, postačí jedna. A čo je skvelé, obsahujú výťažok zo zeleného čaju, žiadny cukor! V ponuke sú v rôznych baleniach a príchutiach – okrem mentolových aj jahodové, limetkové, citrónové či s príchuťou cukrovej vaty. Ktoré budú vaše naj? Každá osvieži v pohodlí domova počas firemného callu, pri sledovaní obľúbeného seriálu, po jedle, pred cvičením, pri hraní hier, počas prechádzky do prírody, či so svojím štvornohým miláčikom.

Neprehliadnite:
Domáca pohoda s benefitom. Dajte stopku suchému vzduchu a užívajte si výhody aromaterapie u vás doma!

Žuvačky Mentos Pure Fresh v typickom Mentos 8 ks balení sa vám pohodlne zmestí do vrecka aj do kabelky, 15 ks balenie do ruksaku a veľké 30 ks balenie môžete mať vždy poruke doma.

Mentos žuvačky osvieženie, osviežujúce chute na každú príležitosť

Súťaž o šťavnaté žuvačky Mentos Pure Fresh!

Zapojte sa do súťaže o 3 balenia žuvačiek. Stačí, ak správne odpoviete na jednoduchú otázku. Otázku a viac podrobností nájdete na sociálnej sieti Facebook Lexikon
 
Súťaž bude vyhodnotená dňa 22. 3. 2021
Viac na: www.mentos.sk