Vianočná súťaž o balíček exkluzívnej prírodnej kozmetiky NUXE na maximálnu hydratáciu pokožky


4597   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Vianočný darčekový balík exkluzívnej prírodnej kozmetiky NUXE, Nuxe vianocny balicek pre maximalnu hydrataciu

Rozmaznávajte seba aj ženy blízke svojmu srdcu vysokoúčinnými produktmi prírodnej kozmetiky NUXE – na Vianoce a aj kedykoľvek v novom roku!

Francúzska kozmetická značka NUXE vytvorila pre ženy, ktoré milujú rozmaznávanie, vianočný darčekový balíček svojich vysokoúčinných prírodných produktov v exkluzívnej starostlivosti o pleť, telo a vlasy. V balíčku je hviezdou ikonický olej NUXE Huile Prodigieuse, a to v dvoch podmanivých vôňach – buď zmyselnej delikátnej, alebo jemnej kvetinovej vôni NUXE Huile Prodigieuse Florale. Tento multifunkčný olej je delikátnou zmesou až 7 vzácnych prírodných olejov so skvelými účinkami a jemnou textúrou pre potešenie všetkých ženských zmyslov. Má podmanivú vôňu a úžasne vyživuje, ošetruje a regeneruje tvár, telo aj vlasy.

NUXE Huile Prodigieuse obe vone

Pre maximálnu hydratáciu pleti počas zimy – vianočný darčekový balíček NUXE

Počas zimy je pleť drasticky decimovaná nepriaznivým vplyvom okolia – v exteriéri na ňu útočí mráz, vietor, chlad, v interiéroch zas suchý, často prekúrený vzduch. Preto je viac ako žiaduca maximálna hydratácia pokožky. Na to je ako stvorený vianočný darčekový balíček NUXE pre maximálnu hydratáciu pleti, o ktorý súťažíme. Kraľuje mu ikonický multifunkčný suchý olej NUXE Huile Prodigieuse – delikátna zmes až 7 vzácnych prírodných olejov so skvelými účinkami a jemnou textúrou pre potešenie všetkých ženských zmyslov. Tento multifunkčný suchý olej s podmanivou vôňou úžasne vyživuje, ošetruje a regeneruje tvár, telo aj vlasy.

Neprehliadnite:
Jednoduché kroky ku kráse a k pocitu spokojnosti.
ORAVA VENERE – hĺbková očista, masáž aj aktivácia pokožky

S noblesou mu sekunduje exfoliačná maska pre zjednotenie farebného tónu pleti NUXE Insta-Masque, ktorá navracia pleti pružnosť a pocit maximálneho komfortu, pleť rozjasňuje a osviežuje. Je určená pre všetky typy pleti. Tretím vysokoúčinným produktom je hydratačný a vyživujúci denný krém NUXE Crème Fraîche de Beauté 30 ml. Pokožke prináša okamžitú hĺbkovú hydratáciu a výživu s dlhotrvajúcim, až 48-hodinovým účinkom. Zabraňuje strate vlhkosti, pleť osviežuje a zjednocuje. Je vhodný pre ženy s normálnou aj citlivou pleťou.

Vianočný balíček pre maximálnu hydratáciu pokožky kúpite od 28,30 € v partnerských lekárňach NUXE.

Pre viac informácií o kozmetike NUXE sledujte sociálne siete: @Nuxe_czsk, FB Nuxe_czsk

Vianočný darčekový balík exkluzívnej prírodnej kozmetiky NUXE, Nuxe vianocny balicek pre maximalnu hydrataciu

Súťaž

Zapojte sa aj vy do našej vianočnej súťaže o balíček prírodnej kozmetiky NUXE a možno sa práve vy stanete šťastnou výherkyňou tohto luxusného vianočného darčeka!

Súťažná otázka:

Ktoré 3 vysokoúčinné produkty pre hydratovanú pleť sú súčasťou vianočného darčekového balíčka prírodnej kozmetiky NUXE pre maximálnu hydratáciu?

Výhercu / výherkyňu oznámime 27.12. 2020.

Správnu odpoveď zasielajte na Facebook Lexikon, do súťažného článku