Zaslúži si pozornosť a lásku. Doprajte svojej pokožke avokádovú výživu s novou líniou AVON Care!


6274   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Avon Care

Vaša pokožka sa vám poďakuje, ak ju v týchto chladných zimných dňoch budete rozmaznávať novou komplexnou telovou starostlivosťou s avokádom. Spoločnosť AVON Cosmetics prináša extra dávku výživy v podobe novej línie AVON Care so superingredienciou – avokádom.

Avokádo je na poprednom mieste v zdravom stravovaní. Výnimočné uplatnenie a veľké prednosti týchto plodov poznáme aj v kozmetike. S jedinečným spektrom živín a zdravotných benefitov si avokádo získalo priazeň odborníkov, výživových poradcov a všetkých, ktorí sa zaujímajú o zdravý životný štýl. Je hlavnou zložkou výrobkov novej výživovej línie AVON Care, ktorú tvoria 4 novinky určené na každodennú starostlivosť o pleť a pokožku tela. Sú to aktuálne novinky, veď na trhu sú len od decembra 2019.

Avon Care S Avokadom

Výživový krémový sprchovací gél s avokádom (objem 400 ml) pokožku vyživuje a hydratuje. Je šetrný k pokožke – nevysušuje ju ako napríklad mydlo.

Výživovú telové mlieko s avokádom (objem 400 ml) poskytuje pokožke výživu. 24-hodinovú hydratáciu a po celú dobu ju chráni pred vysušením, čo oceníte najmä v chladných veterných dňoch.

Výživový krém na ruky s avokádom (objem 75 ml) pôsobí upokojujúco na suchú pokožku rúk. Rýchlo sa vstrebáva a poskytuje celodennú hydratáciu.

Univerzálny Výživový krém na tvár, ruky a telo s avokádom (objem: 400 ml) okamžite hydratuje, rýchlo sa vstrebáva, prinavracia suchej pokožke pohodlie a zanecháva na nej prirodzený zdravý jas.

Spoločnosť AVON Cosmetics je už viac ako 130 rokov synonymom krásy, inovácií, radosti a predovšetkým je spoľahlivým spoločníkom pre ženy. Pomáha dosiahnuť finančnú nezávislosť, nájsť krásu a v odvahe byť sama sebou, dokonalosť v sile pomáhať ostatným, a tak inšpirovať svet. Na našom portáli i na facebooku sme s ňou pripravili súťaž o hore spomínané novinky.

www.avon.sk