Zariaďujete si dizajnové bývanie? Záleží aj na detailoch, ako sú vypínače a tlačidlá Kontakt Simon


3151   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
vypínač Kontakt Simon K45

Vypínače vo všeobecnosti predstavujú v domácnosti mechanické spínače, ktoré sú ručne ovládané a slúžia k zapnutiu a vypnutiu svetla. Vďaka veľmi rýchlemu technologickému pokroku môžu (okrem prvotnej účelovej funkcie) nadobúdať aj funkciu dekoračnú. Zameriame sa na moderné prevedenie vypínačov Kontakt Simon K45 so skvelými funkciami, variabilným použitím, ale aj luxusným dizajnom. Ide o moderné tvary s možnosťou kombinácie s vaším interiérovým dizajnom. Aká je aktuálna ponuka moderných vypínačov Kontakt Simon K45?

Kontakt Simon (Simon Connect)

Ide o poľskú spoločnosť, ktorá má za sebou bohatú históriu a pôsobí na trhu viac ako 100 rokov. Už od počiatku sa predmet podnikania zaoberal časťami elektromateriálov (vypínače, predlžovacie káble, prípojky a množstvo ďalšieho materiálu); je tomu až do dnes. Firma si získala dôveru zákazníkov najmä prostredníctvom kvalitných a dizajnovo prepracovaných produktov, ktoré sa vyrábajú modernými technológiami a overenými surovinami a materiálmi. 

Kontakt Simon vypínače

V rámci ponuky si máte možnosť vybrať prevedenia v štandarde s produktovým popisom K45, ktoré sú signifikantné najmä pre svoje dizajny a príslušnú variabilitu použitia. Tieto vypínače vám umožnia manipulovať s fluorescenčným osvetlením do záťažovej hodnoty 16 AX.

Dizajnové možnosti vypínačov Simon Connect K45

Na výber sú 2 základné prevedenia, ktoré sú následne ponúkané v rôznych alternatívach:

  • univerzálne vypínače – ide o tradičný jednopólový (schodiskový) alebo dvojpólový vypínač s rozmerom 45×45 mm; 
  • tlačidlá – sú dostupné v bielej, grafitovej a hliníkovej farbe, je možné si zvoliť tlačidlo bez očka, s prehľadným vzorom, alebo s červeným očkom a sú dostupné s rozmerom 45×45 mm, alebo lomené 22,5×45 mm.

Obe tieto prevedenia si môžete zadovážiť s príslušným podsvietením, ktoré nachádza praktické uplatnenie nielen najmä v noci, ale aj počas dňa. Ide o zaujímavý a nekonvenčný aspekt interiérového dizajnu, ktorý pôsobí priam futuristicky.

Ako sa vypínače Simon Connect K45 používajú?

Príslušné produkty môžete uplatniť v nábytkových výrobkoch, v rôznych stĺpikoch a iných inštalačných kanáloch ako aj v korpusoch SIMON 500. Práve v zmienenom korpuse SIMON 500 môžete využiť túto príležitosť na tvorbu estetického panelu, ktorý vám umožní manipuláciu s vyšším počtom obvodov (až do 24 spínačov rozmeru 22,5×45 mm).

Hľadáte ten správny kontakt so svetlom? Zvoľte si Kontakt Simon!