Vitálne, krásne a zdravé vlasy aj po každodennom sušení – využite benefity ionizácie


3840   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Orava fén s inozátorom

Na jeseň a v zime už nestačí nechať si vlasy po umytí samé uschnúť. Vystavujete sa tak riziku zápalu čelových dutín a prechladnutiu. Vlasy by ste si mali po umytí dôkladne vysušiť. Ak to však robíte každý deň a často si ich upravujete aj kulmami či žehličkami na vlasy, môže sa vám stať, že sa vaša koruna ženskej krásy zmení na “slamené hniezdo”, z ktorého budú vytŕčať dolámané končeky vlasov bez lesku. Ako sa tomu vynúť? Spoľahnite sa na najmodernejšie technológie! Jednou z nich sú aj fény, ktoré okrem sušenia doprajú vlasom priaznivý vplyv ionizácie.

Zdravé vlasy každý deň

Vyskúšajte spoľahlivé služby experta na vlasy a zaobstarajte si fén s ionizátorom Orava HD-424. Pri sušení vlasov produkuje – vďaka zabudovanému ionizátoru – záporne nabité ióny (anióny). Tie sa viažu na molekuly vody a vo vlasoch neutralizujú kladne nabité ióny (katióny). Pôsobením horúceho vzduchu vznikajú samovoľne a sú príčinou vzniku statickej elektriny, vysúšania vlasu, ničenia štruktúry a lámania vlasov. Anióny tak zlikvidujú škodlivé katióny a vlasy ostanú aj po každodennom sušení krásne a žiarivo lesklé na pohľad, hebkejšie na dotyk a nebudú vám lietať na všetky strany.

Orava fén na vlasy s ionizátorom

Orava HD-424 je skvelý pomocník aj pre tie ženy, ktoré už trápia slabé vlasy bez lesku s polámanými končekmi. V takom prípade si po umytí votrite revitalizačnú masku. Nechajte ju pôsobiť a potom vlasy dôkladne opláchnite. Nakoniec ich vysušte fénom s ionizátorom Orava HD-424. Používať môžete aj regeneračné oleje na vlasy či séra s extraktom z liečivých bylín či semien.

Neprehliadnite:

Hĺbková očista, masáž aj aktivácia pokožky ku kráse, Orava VenereJednoduché kroky ku kráse a k pocitu spokojnosti. ORAVA VENERE – hĺbková očista, masáž aj aktivácia pokožky

Pomôcka pre každú modernú ženu a jej zdravé vlasy

Fén s ionizátorom Orava HD-424 výborne sadne do ruky, manipulácia s ním je naozaj pohodlná. Umožňuje nastaviť 2 stupne rýchlosti prúdenia vzduchu a 3 stupne teploty vzduchu, podľa toho, akú teplotu pri sušení preferujete. Nechýba mu tlačidlo Cool pre okamžité ochladenie vzduchu, tento jednoduchý trik používajú aj profesionálni kaderníci na fixáciu účesu na záver fénovania. K fénu je pribalený aj nadstavec na koncentráciu vzduchu a nadstavec na zväčšenie objemu vlasov pre ženy, ktorých vlasy sú redšie alebo majú príliš tenký vlas.

Orava fén na vlasy s ionizátorom

Fén má príkon až 2 200 W – vlasy vám vysuší expresne rýchlo, aj keď sa ráno ponáhľate do práce. Dobre sa skladuje. Vďaka sklopnej rukoväti ho ľahko sklopíte, aby vám v poličke nezaberal veľa miesta, alebo si ho len zaveste v kúpeľni za očko na tele fénu. Budete tak mať každý deň poruke pomocníka, ktorý vám vlasy nielen vysuší, ale ich aj revitalizuje. Je zároveň skvelým tipom na vianočný darček pre vašu mamu, sestru, dcéru aj kamarátku. Kúpite ho za odporúčanú cenu 27,90 €.

Orava fén na vlasy s ionizátorom

Viac na: www.orava.eu

Súťaž s Oravou

Zapojte sa do súťaže o 3 fény s ionizátorom Orava HD-424 
 
Stačí, ak nám napíšte – ako ionizácia priaznivo vplýva na kvalitu a zdravie vlasov?
 
Súťaž bude vyhodnotená dňa 3.12. 2021