Low carb, ktorý si zamüslujete! Nové Mixit tubusy sú nabité zdravím. Potešia každého športovca aj dietára


2452   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mixit low carb

Mysleli ste si, že pri low carb diéte musíte na svoju obľúbenú misku vločiek s ovocím zabudnúť? To by v Mixite nedopustili! Výživa pre športovcov pre Mixit nie je žiadna neznáma, a tak vo svojich peciach vypiekli hneď dva varianty low carb müsli. Sú plné chutí a postarajú sa vám aj o poriadnu porciu bielkovín a vlákniny. Tieto sacharidy si skrátka zamüslujete!

Low carb, mráz a chrumky

Mrazom sušené ovocie, semienka, orechy a poriadna porcia proteínových chumiek. Na toto všetko sa môžu vaše vytrénované chuťové poháriky tešiť v oboch nových tubusoch. Ako napovedá sám názov, môžete po nich siahnuť práve aj pri low carb diéte, pretože sacharidy sú v nich stlačené na minimum. Jeden i druhý variant tak môžete raňajkovať bez obáv, že by vám to tréner vyčítal, alebo vám nekompromisná váha ukázala o kilo navyše. Tá troška cukru je zastúpená v mrazom sušenom ovocí. Správny pomer ďalších živín zaistia proteínové chrumky a na (tie správne) tuky bohaté orechy a semienka. Nízkosacharidový jedálniček neznamená úplné vylúčenie cukrov, no iba ich obmedzenie a doplnenie stravy práve o tuky a bielkoviny. A tých sú tieto dva nové tubusy plné!

Čísla sú jasné…

Zaujímajú vás čísla? V Müsli low carb Lesné ovocie sa pod maskou mrazom sušených červených i čiernych ríbezlí a malín ukrýva 10 % sacharidov. Vedľa nich si dávajú sparingy rastlinná a srvátková zložka, ktoré vám spolu napumpujú do misky 28 % bielkovín. O ďalší prísun energie sa postará trio tekvicových, ľanových a slnečnicových semienok a zahanbiť sa nedajú ani mňam pekanové orechy.

mixit low carb, lexikon.sk

Müsli low carb – Lesné ovocie, (9,99 €, 500 g), má zaujímavé zloženie: sójové vločky, jadrá pekanových orechov, tekvicové semená, ľanové semená, slnečnicové semená, srvátkové crispies, lyofilizované červené ríbezle, lyofilizované čierne ríbezle, lyofilizované maliny.

Neprehliadnite:

Drink Mixit, lexikon.skDegustačný Drink Mixit – sypká zmes na prípravu proteínového nápoja s vysokým obsahom bielkovín

Poriadnu nálož chuti a živín vylovíte aj z tubusu Müsli low carb Jahoda a Čučoriedka. Mix obsahuje 16,3 % sacharidov, z toho len 6,6 % cukru, 27,3 % bielkovín a toľko percent skvelej chuti, že na to žiadna škála nestačí. Mrazom sušené jahody a čučoriedky vzali tentokrát do tímu slnečnicové, konopné a tekvicové semienka, kokosové plátky. V kúte nenechali stáť ani kešu oriešky. Toto je zaručený recept, ako urobiť z každej raňajkovej misky gastrozážitok bez výčitiek svedomia.

 mixit low carb, lexikon.sk, diéta

Müsli low carb Jahoda a Čučoriedka, (6,59 €, 230 g) má rovnako zaujímavé a zdraviu prospešné zloženie: slnečnicové semená, lúpané konopné semená, kokosové plátky, tekvicové semená, srvátkové crispies, lyofilizované čučoriedky, lyofilizované jahody, jádra kešu orechov

Sacharidy znížiť, proteíny zvýšiť, chuť! Nové low carb müsli so semienkami, lyofilizovaným ovocím a proteínovými chrumkami potešia športovcov a všetkých, ktorí sa usilujú dostať do formy a pri pomyslení na šalát sa im práve slinky nezbiehajú.
Táto „diéta“ vás bude dlho baviť!
Dobrú chuť a pevné zdravie vám praje váš…

Mixit logo

 

 

 

Viac na: www.mixit.sk