Október v kine. Filmové novinky, ktoré musíte určite vidieť. Medzi nimi je aj gangsterka z Novohradu


1534   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
filmové novinky, lexikon.sk, Cinema City

Filmové novinky ako romantická gangsterka z Novohradu a Malohontu, najuznávanejšia hororová séria v histórii filmu, nadľudské sily egyptských bohov, či horor Diablova korisť. Na tieto novinky sa ešte môžete tešiť v kinách Cinema City. Vychutnajte si bohatú ponuku ďalších októbrových noviniek na veľkom plátne aj v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX s obľúbenou Pepsi, voňavým popcornom, či nachos.

Ak ide o lásku, trochu to bolieť musí

Najmä ak ide o lásku k peniazom. Romantická gangsterka z Novohradu a Malohontu, krajiny nikoho, stratenej v čase kdesi na juhu Slovenska. Osem kapitol o tom, prečo sa báť ľudí, ktorí vám podajú pero a povedia: Stačí podpísať. O tom, ako dokáže nečakaná láska strpčiť zločincom pokojný život a kam až dokážu súdni ľudia zájsť, ak ich prerastie pýcha. No a nakoniec o tom, že hrdina je ten, kto sa nebojí smrti, ani keď zomrie posledná nádej. Snímku Čierne na bielom koni si budete môcť pozrieť od 13. októbra vo všetkých kinách Cinema City.

Cinem a City

Hororová séria končí…

Po 45 rokoch dospieva najuznávanejšia hororová séria v histórii filmu k svojmu epickému a desivému záveru. Laurie Strode sa naposledy postaví stelesneniu zla v podobe Michael Myersa v záverečnej konfrontácii, ktorá sa nepodobá žiadnej z predchádzajúcich. Prežije len jeden z nich. Štyri roky po udalostiach zachytených vo filme Halloween zabíja žije Laurie s vnučkou Allyson a dokončuje svoje pamäte. Michaela Myersa od tej doby nikto nevidel. Lauria sa potom, čo mu dovolila určovať a riadiť jej realitu po celé desaťročia, rozhodla oslobodiť od strachu a hnevu a prijať život. Ale keď je mladý muž, Corey Cunningham, obvinený zo zabitia chlapca, ktorého strážil, zapáli to kaskádu násilia, ktorá donúti Laurie, aby sa raz a navždy postavila zlu, ktoré nedokáže ovládať. Ako dopadne horor Halloween končí sa dozviete od 13. októbra vo všetkých kinách Cinema City.

Cinema City

Egyptskí bohovia medzi nami…

Takmer 5000 rokov po tom, čo získal nadľudské sily egyptských bohov, následne bol uväznený. Black Adam (Dwayne Johnson) je oslobodený zo svojej hrobky a je pripravený konať v zmysle svojej jedinečnej formy spravodlivosti v modernom svete. Ako dopadne príbeh akčného filmu natočený na motív komiksov z vydavateľstva DC Comics o rovnomennej postave sa dozviete 20. októbra vo všetkých kinách Cinema City.

Neprehliadnite:

moderné otcovstvo
Moderné otcovstvo, alebo aká je úloha otca v 21.storočí? Rodičia, ponúkame nové riešenia vo výchove

Filmové novinky nie sú každodenné výmysly

Jérôme je nenapraviteľný klamár. Jeho rodina ani kamaráti už neznesú jeho každodenné výmysly a snažia sa mu dohovoriť. Jérôme však nepočúva, čo mu hovoria. Zaplieta sa do lží čoraz viac, až kým ho nezasiahne kliatba a jeho klamstvá sa začnú stávať skutočnosťou. A vtedy začne ozajstná nočná mora. Komédiu Klamár na plný úväzok si môžete pozrieť od 27. októbra vo všetkých kinách Cinema City.

Cinema City október

Hororový príbeh nechýba

Na konci októbra sa môžu všetci fanušíkovia hororov tešiť na snímku Diablova korisť. Zvyšujúci sa počet démonických posadnutí po celom svete donúti Katolícku cirkev znovu otvoriť školu na výučbu kňazov v rituáloch exorcizmu. Tú začne navštevovať aj sestra Ann, aj keď je mníškam zakázané vykonávať exorcizmus. Hneď pri prvom prípade sa však sestra Ann stretne s tým istým démonom, ktorý v detstve posadol mamu.

Diablova korisť Cinema City

Medzi filmové novinky patrí aj radostný zážitok Coldplay

Zažite ohromujúce svetové turné Coldplay Music Of The Spheres vo vašom kine počas veľkolepej globálnej udalosti – spektakulárny prenos vypredaného koncertu zo štadiónu River Plate v Buenos Aires! Glasgow Evening Times o nej napríklad hovorí ako o „najväčšej show na Zemi“. Budete počuť legendárne hity ako Yellow, The Scientist, Fix You, Viva La Vida, A Sky Full Of Stars a My Universe na štadióne plnom svetiel, laserov, ohňostrojov a LED náramkov – to všetko spolu robí z koncertov Coldplay tak radostný zážitok.

Coldplay Live Cinema City

Upozorňujeme, že táto udalosť bola časovo posunutá – ide o tzv. zmeškaný priamy prenos, aby vyhovoval nášmu časovému pásmu, vzhľadom k časovému posunu z Argentíny. Ohromujúce svetové turné Coldplay Music Of The Spheres, v našich kinách od 29. októbra.

Viac na: www.cinemacity.sk