Oslava narodenín vo veľkom štýle? Hľadáte námety na nezabudnuteľnú párty s priateľmi?

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
narodeniny

Oslava narodenín je pre mnohých ľudí mierne bolestivý, pre iných výzva do novej etapy života. V každom prípade je oslava narodenín míľnik, ktorý si zaslúži poriadnu oslavu! Párty na oslavu narodenín by mala pripomenúť oslávencovi, že mať určité jubileum je skvelé! A je čas poriadne sa zabaviť. S našimi tipmi na túto oslavu rozhodne nezabudnete ani vy a ani vaši pozvaní hostia. 

Párty výzdoba ako sa patrí

Deň osláv narodenín musí ostať navždy v pamäti. Preto aj výzdobe miestnosti treba venovať zvláštnu pozornosť. Párty dekorácie by ste mali prispôsobiť oslávencovi, jeho veku a jeho osobnému vkusu. Ak miluje štýlovú hudbu, pripravte miestnosť, v akej by chceli oslavovať napríklad hviezdy rokov 60-tych. Ak sa obklopuje kvetmi, vytvorte krásnu výzdobu zo živých rastlín. Prispôsobte tomu aj občerstvenie, menu či snacky. Cukrári dokážu vytvoriť aj torty podľa tých najbláznivejších predstáv. Pridajte balóny, girlandy a konfety v jeho/jej obľúbených farbách; tými určite nič nepokazíte. 

párty na oslavu 30. narodenín


Hry, ktoré vtiahnu všetkých do deja

Najhoršie, čo sa môže na narodeninovej párty stať je, keď skvelá nálada začne vädnúť skôr než kvetiny vo výzdobe. Máme pre vás pár tipov na spoločenské hry, s ktorými konverzácia nikdy neuviazne na mŕtvom bode. Kvízové hry bavia všetkých, treba ich však prispôsobiť tak, aby sa mohli zapojiť naozaj všetci hostia. Príliš náročné otázky by totiž mohli vyvolať trápne ticho. Zvoľte radšej zábavné témy, ako je hudba a film. Hostia môžu napríklad odhaľovať citáty  z rôznych filmov či hádať fakty o slávnych osobnostiach. Každý si rád zaspieva, najmä po pár drinkoch. Preto sú karaoke párty mimoriadne obľúbené. Stačí si pripraviť správne ozvučenie a zoznam skladieb. Prevedenie piesní už nechajte na pozvaných hostí. 

Neprehliadnite:

Bájne Sitno sa prebúdza, Odkrýva svoje stáročné tajomné zákutia pre ďalších zvedavcov

Bájne Sitno sa prebúdza a odkrýva svoje stáročné tajomné zákutia pre ďalších zvedavcov 

 

Degustácia či formálna večera

Decentnejšie typy jubilantov poteší oslava s degustáciou vína, piva, kávy alebo čohokoľvek, na čo si potrpí. Oslavou dospelosti môže byť aj večera v najlepšej reštaurácii v okolí. Je to príležitosť nahodiť obleky a večerné šaty a vykročiť spolu s oslávencom do novej etapy života v tej najlepšej forme. 

oslavu 30. narodenín


Miešajte koktaily

Malý bar si môžete „otvoriť” aj doma. Naučte sa miešať drinky, alebo ak chcete oslavu vo veľkom štýle, najmite si barmana. Doprajte oslávencovi namiešať si svoj vlastný.

Nápadom sa medze nekladú, pokúste sa aj vy o niečo výnimočné a s veľkou dávkou kreativity zorganizujte oslavu narodenín pre svojho jubilanta/jubilantku. Oslavy sa tak stanú skutočným veľkolepým podujatím a pre všetkých to bude nezabudnuteľný deň! 

Foto: Freepik, pixabay a archív redakcie