Na festival Evolution príde aj svetoznámy Eric Pearl. Príďte sa inšpirovať a uvoľniť!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Festival evolution

Tretí septembrový víkend (21. – 22.9.), sa uskutoční na pražskom Výstavisku v Holešoviciach jesenný FESTIVAL EVOLUTION. Pozvanie organizátorov prijal aj svetoznámy americký lekár a zakladateľ metódy rekonektívnej liečebnej metódy Eric Pearl. Za pozornosť stojí aj ďalšia programová ponuka.

Festival evolution

Eric Pearl je pojem. Jeho semináre navštevujú milióny ľudí po celom svete. Často sa o ňom hovorí ako o „hviezdnom“ chiropraktikovi. Neskôr, ako jeden z mála lekárov, zapracoval do svojich liečebných metód alternatívne prvky. Klasickú medicínu začal obohacovať o najnovšie vedecké objavy. Je autorom techniky nazvanej rekonektívne liečenie, ktorá vracia človeka do rovnováhy vo všetkých smeroch, presahuje zdravotnú stránku a má pozitívny vplyv na psychiku a medziľudské vzťahy. Zjednodušene sa dá povedať, že nadobudnutá rovnováha sa prejaví vo všetkých oblastiach a telu môže výrazne napomocť k vyliečeniu. Eric Pearl bude mať samostatný seminár a vy máte jedinečnú možnosť navštíviť jeho prednášku práve na Festivale Evolution v Prahe.

Festival evolution

Čo vysielate, to tiež prijímate. Že to nie sú iba prázdne slová, sa môžete presvedčiť na prednáške Ondřeja Lakomého a Petra Kotvana. Tí tvrdia, že tento obojstranný vzťah funguje u každého, či si to už jednotlivec uvedomuje, alebo nie. Nie je to o tom, o čo sa usilujete a čo by ste chceli mať. Ide o to, čím žijete, kam vkladáte svoje emócie, čo dominuje vašim myšlienkam a kam smerujete pozornosť. Myslieť však pozitívne nestačí. Prečo? Obaja prednášajúci sa podelia o svoje poznatky a skúsenosti, ktoré získali počas niekoľkých rokov, čo sa týmto témam venujú.

Odporúčame: Chcete sa cítiť dobre a mať viac energie?

Na festivale sa môžete zoznámiť napríklad aj s metódou TSI – telovo svalovou informáciou „napoj sa a čítaj“ Dagmar Chmelířovej a Petra Pučelíka. Obaja predstavia ukážku fungovania energie v tele na základe pentagramu.

Festival evolution

Chýbať nebudú ani témy o zdraví. Napríklad Háse Václav Rámpuri chystá workshop na tému Dychom k celkovému zdraviu. „Väčšinou nie sme si vedomí svojho dychu. To spôsobuje, že náš dych býva povrchný a nevyužívame jeho plný potenciál. Dych oslovuje všetky úrovne nášho bytia – telesnú, psychickú a duchovnú, prispieva k celkovému zdraviu a k rozvoju nášho potenciálu. Workshop bude zameraný na optimálnu prácu s dychom v spojení s ásanami (jogínske telesné pozície), ktoré dych prehlbujú. Ďalej sa zameriame na pránajámu – dychové cvičenie, za pomoci ktorého budeme riadiť svoj dych a pránu (životnú energiu) v tele. Vyskúšame si tiež dych pri koncentračnom cvičení. Na záver precítime blahodarné účinky dychu spojené s meditáciou“.

Festival evolution

Hoci sa počas dvoch dní  v rámci programovej ponuky vystrieda okolo 120 účinkujúcich, nie je možné obsiahnuť všetky témy, ktorým sa bude festival venovať. Za všetky môžeme spomenúť prednášky o zdraví, psychickej pohode, ekológii, výchove a vzdelaniu, ale aj osobnému rozvoju. Zároveň si budete môcť vyskúšať cvičenia na posilnenie tela – od jógy, taiči až po bollywoodský tanec.

Festival evolution

Bohatá ponuka vás čaká v predajných stánkoch, kde sa predstaví okolo 250 vystavovateľov s ponukou certifikovaných potravín, bio produktov, zdravej výživy, ekologickej drogérie a iných eko „vychytáviek“, prírodnej kozmetiky, potrieb pre deti, ale aj udržateľnej módy.

Festival evolution

Kompletný festivalový program, vrátane zoznamu vystavovateľov a podrobného rozpisu programu, nájdete na www.festivalevolution.cz .

Logo FEST EVO

 

 

 

 

 

 

Príspevok vznikol v spolupráci s Agentúrou EVOLUTION.


TagsGastro