Národný salón vín má nového šampióna: Hubert Club Zero Dosage. Jeho nevšedná aróma a chuť si podmaní aj vás!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Hubert Club Zero Dosage

Vysoká cena nie je vždy merítkom kvality. Je tomu tak aj v prípade slovenského a cenovo dostupného šumivého vína Hubert Club Zero Dosage, ktorý patrí medzi tie najlepšie v roku 2020. Nefavorizovanému sektu sa dostalo – pre mnohých nečakanej – pocty, keď bol ocenený zaradením do Národného salónu vín 2020. To len potvrdilo vysokú kvalitu, tvrdú prácu, erudovanosť a 195-ročné skúsenosti vinárstva Hubert J.E. vo výrobe sektov. 

Hubert Club Zero Dosage

Zlatistá farba tohto šumivého vína je dosahovaná dokonalým zvládnutím charmatovej metódy výroby. Jej výhodou je zachovanie čerstvosti a intenzity arómy vína. Jej spôsob spočíva v druhotnom kvasení sektu, ktoré prebieha v uzavretých tankoch veľkých objemov a v následnom plnení fliaš tirážnym likérom.

Neprehliadnite:
Ochutnajte Hubert Nealko a aj bežný deň sa môže stať netradičným

Hubert Club Zero Dosage je jedinečný tým, že sa do sektu spomínaný expedičný likér nepridáva a tým získava prívlastok „zero dosage“. Práve preto si zachováva svoju „natur brut – zero dosage“ a zároveň elegantnú chuť, ktorú dlhodobo oceňujú mnohí odborníci a pivniční majstri. Zaradenie medzi najlepšie sekty na Slovensku iba podčiarkuje jeho výnimočnosť a kvalitu.

O zaujímavostiach výroby a vlastnostiach tohto sektu porozprávala pani Ingrid Vajcziková, hlavná enologička spoločnosti Hubert J.E.: 

O výnimočnom príbehu najmladšieho šampióna Národného salónu vín sa môžete presvedčiť sami. Nazdravie!

Basic-Hubert-Logo

 

 

 

www.hubertonline.sk
www.hubertsekt.sk