Firemné lepiace pásky sú dizajnový nápad a marketingový nástroj ako udržať povedomie o svojej firme

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
firemné pásky

Prečo je pre firmy užitočné používať lepiace pásky s vlastnou potlačou? Aké sú marketingové výhody? Prečo môže byť potlačená lepiaca páska výhodou na trhu? Na čo by ste si mali dávať pozor, ak chcete používať lepiacu pásku s potlačou, a aké sú vaše možnosti?

Dizajnové firemné lepiace pásky s logom spoločnosti sú jedným z nástrojov, ako udržať povedomie o spoločnosti v spoločnosti. Dnes je trendom posielať a prijímať zásielky všakovakého obsahu a rozmeru. Uvedomujú si to aj komerčné spoločnosti, ktoré takto šikovne využívajú jednoduchý, no účinný marketingový nástroj na udržiavanie pozornosti vo verejnosti. A tým sú napríklad aj dizajnové firemné pásky. 

Všetko pre potreby zákazníka

Moderné, dizajnovo atraktívne lepiace pásky. Pre zásielkové obchody je to významný krok k úspechu zásielkového obchodu. Vyrábajú sa z pevných a odolných materiálov. To ich predurčuje k dlhej životnosti a nepriazni pri manipulácii s hotovými zásielkami. A čo je najdôležitejšie?  Zabezpečia, že konkrétna firemná prezentácia napríklad prostredníctvom loga bude viditeľná a čitateľné aj po veľmi dlhej dobe. Viaceré spoločnosti sa zameriavajú na tento zaujímavý artikel pre profesionálov, ktorý je spoľahlivým nosičom informácií. Disponujú dlhoročnými a dostatočnými skúsenosťami, odbornosťou a technickým potenciálom. Umožňuje to vytvárať také lepiace pásky, ktoré sa dizajnovo prispôsobujú potrebám zákazníkov. A to bez ohľadu na to, či potrebujete lepiacu pásku na zaistenie zásielok alebo na reklamné účely.

lepiace pásky


Páska ako nosič informácií pre zákazníka, keď p
rím hrá firemné logo

Pokiaľ je vaším hlavným cieľom, aby ste boli videní, umiestnite na takúto pásku logo svojej firmy. Pridať môžete aj slogan alebo maskota. Výhodou je, že takú pásku vo firemných farbách využijete celoročne. Skvele sa na polep dajú využiť aj okraje papierových boxov. Lepiaca páska, ktorú umiestnite na ich okraje, dáva zákazníkovi pocit, že mu záleží na detaile a predovšetkým jeho spokojnosti. Okrem iného plnia aj ochrannú funkciu – balík je tak viac kompaktný. Zákazníkom, ktorým napríklad pravidelne doručujete balíky, nemusíte opakovať informácie. Komunikačný priestor na páske je dostatočne veľký, tak prečo ho nevyužiť vo svoj obchodný prospech.

Neprehliadnite:

špedičné služby

Spoľahlivé špedičné služby sú pre medzinárodný obchod nevyhnutné.
Preprava je komplexný proces

 

Aké informácie možno miesto na páske využiť?

  • krátke emotívne oznámenia a priania k narodeninám, “s láskou zabalené”, poďakovanie…
  • výstražné upozorňujúce pásky s ľubovoľným textom
  • propagáciu časovo obmedzenej akcie 
  • eco-friendly prístup

 

Zážitok z rozbaľovania stupňuje napätie

Dobrým krokom voči zákazníkovi je dopriať mu radosť ešte predtým, než uvidí obsah balíka. Štýlové balenie pomôže zvýšiť si u zákazníka kredit a určite si odosielateľa lepšie zapamätá. Pohrať sa môžete napríklad aj s farebnými motívmi, ktoré zaujmú ihneď na prvý pohľad. Do návrhu môžete napríklad vložiť prvok, ktorým dokonale vystihnete zameranie svojej firmy. Pokiaľ máte v ponuke niekoľko produktových radov a potrebujete ich od seba odlíšiť, tak je páska skvelou alternatívou na potlač priamo na boxe.

lepiace pásky


Firemné pásky ako alternatíva na potlač prenosných boxov

A čo môže byť ešte zaujímavé? Ako ušetriť za potlač na papierových boxoch! Riešenie je jednoduché: priehľadná páska. Výsledok je vizuálne dosť podobný tomu, ako keby ste na oznámenie využili potlač priamo na papierovom boxe, no náklady sú nižšie. Ale pozor! Aj keď má priehľadná páska svoje úsporné výhody, tak zároveň neschová žiadne nedokonalosti pri balení. Aby balíček vyzeral naozaj vydarene, bude treba pásku nalepiť tak, aby sa logá a texty vzájomne neprekrývali. Pokiaľ už teraz viete, že na to pri balení nebudete mať čas alebo nie ste z tých, ktorí by lipli na detailoch, radšej sa zamyslite nad iným variantom potlače.

lepiace pásky


Kreatívne myslenie je výzva… 

Plánujete aj pre svoje potreby zabezpečiť dizajnové lepiace pásky s potlačou, no chýbajú vám nápady a námety?  Na pár príkladoch sme ukázali, ako dizajnové firemné lepiace pásky s logom spoločnosti môžu fungovať ako skvelý marketingový pomocník. Odborníci vám radi poradia s realizáciou vašich originálnych a jedinečných nápadov, ktoré pomôžu posunúť prezentáciu vašej značky zase o kus ďalej. (WP)

Foto: pixabay a superpack

Viac na: superpack.sk