Pánske zimné bundy pre milovníkov minimalizmu – ktorú si vybrať?


2322   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
zimné bundy, lexikon.sk

Zimné bundy. Ako ste na tom s ich nakupovaním? Už máte tú svoju, s ktorou ste na sto percent spokojní? Alebo sa spoliehate na to, že tá jedna, čo nosíte už roky – a tie najlepšie časy má už možno dávno za sebou – vám ešte vydrží? Koľko zimných búnd vlastne na jednu sezónu využijete?

Ak patríte k minimalisticky založeným ľuďom, asi sa vám nechce riešiť každú chvíľu nová zimná bunda a meniace sa módne výstrelky nie sú takisto vašou prioritou. Práve preto je dôležité venovať výberu zimnej výbavy náležitú pozornosť. Chcete predsa pokryť čo najviac príležitostí, samozrejme aj praktickú stránku a ani estetika by nemala ostať bokom. Ktoré zimné bundy sú čo najuniverzálnejšie a ich vzhľad bude v kurze aj v ďalších sezónach?

Prešívaná zimná bunda

Pánska zimná prešívaná bunda, ktorá nie je príliš objemná, no je dostatočne hrejivá, spĺňa uvedené kritériá na sto percent. Vyberte si čo najjednoduchší strih bez zbytočných ozdobných prvkov, ktoré sa časom opozerajú a budete im musieť prispôsobiť výber ostatného oblečenia, ktoré chcete k bunde nosiť. Jednofarebná verzia v neutrálnych tmavých odtieňoch je v tomto prípade najlepšou voľbou. Doplní aj elegantné outfity do práce či na špeciálne udalosti, no hanbu vám nespraví ani ku každodenným a ležérne ladeným kombináciám.

Neprehliadnite:

Pánske košele, deň DPánske košele na svadbu nemusia byť nudné. Aké sú zaujímavé alternatívy na Deň D? Určite si vyberiete…

Zimná parka

Parka patrí k nevyhnutnej výbave pre každého muža, ktorý si potrpí na univerzálnu bundu a nadčasový dizajn zároveň. Parka je praktická bunda s užitočnými vreckami, hrejivou kapucňou a vďaka premyslenému strihu pristane každému. Či ste nižšieho vzrastu alebo vyšší, objemnejší alebo chudší, na parku sa môžete spoľahnúť. Vojenská zelená, čierna alebo tmavomodrá s kontrastnou kožušinou sú farby, ktoré budú v kurze vždy. Výborne sa kombinujú k ostatnému oblečeniu z vášho šatníka a sú vhodné na prechádzku zasneženou krajinou, do mestskej džungle alebo aj do práce či na stretnutie s priateľmi. Presne ako spomíname, parka je naozaj univerzálna, takže má predpoklady získať si srdcia všetkých minimalistov.

Lyžiarska bunda na svah

Ak milujete zimné športy, bez funkčnej lyžiarskej bundy sa nezaobídete. Predsa len, lyžovačka, jazdenie na snowboarde alebo ďalšie obľúbené zimné aktivity v snehu si vyžadujú poriadnu výbavu. Oplatí sa teda vybrať si bundu, ktorá bude spĺňať vaše kritériá. Sústreďte sa na počet, umiestnenie a veľkosť vreciek, riešenie manžiet u rukávov, zapínanie vreciek, podšité zipsy, vodný stĺpec a ďalšie parametre a uprednostnite striedmy dizajn. Čím bláznivejšie a žiarivejšie farby či nápadné vzory si vyberiete, tým viac riskujete, že budú len sezónnou záležitosťou podliehajúcou módnym trendom.

Možnosť voľby

V závislosti od vášho životného štýlu, účelu a potrieb zvážte, koľko kusov zimných búnd naozaj využijete. Svoju ideálnu výbavu na zimu vyskladať TU. Potešia vás priaznivé ceny, výborná kvalita materiálov a precízne spracovanie. Každý si príde nasvoje, nech preferujete akýkoľvek štýl!