Naša peňaženka si zasluhuje pozornosť. Ako si vybrať takú, aby bola štýlová? Detaily rozhodujú

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
peňaženka

Peňaženka ako určitý symbol. Hovorí sa, že detaily rozhodujú. A nie je to len nejaký výmysel, no často to býva naozaj pravda. Je fajn mať na sebe pekné oblečenie a celkovo venovať pozornosť svojmu zovňajšku. Čo však z toho, ak vôbec nedbáme na niektoré podstatné detaily. Napríklad práve taká peňaženka! Ide o pomerne výrazný detail. Ak idete platiť po schôdzke a potenciálny partner/partnerka si všimne otrhanú a nevzhľadnú peňaženku, tak nepochybujte, že je to výrazná výpoveď o jej majiteľovi. A veru, často nie lichotivá

Čistota topánok a stav peňaženky

Čo majú spoločné čistota topánok a vonkajší stav peňaženky? Sú to na prvý pohľad nepatrné detaily, ktoré však o človeku veľa prezrádzajú. Ak niekto chodí pravidelne v špinavých topánkach, tak to naznačí, že dotyčný sa veľmi nestará o to, ako sa skutočne prezentuje pred okolím. A rovnako nič dobré o nás nenasvedčuje fakt, že nosíme starú a pokrkvanú peňaženku, z ktorej už pomaly vypadávajú von peniaze i doklady. Preto je potrebné, a viac než vhodné, venovať patričnú pozornosť aj svojej peňaženke. Tým, pravdaže, myslíme peňaženke ako takej, nielen jej obsahu.

Neprehliadnite:

biele balerínky
Hľadáte ideálne topánky na jar? My sme ich našli: biele balerínky ako symbol nastupujúcej jari!

Štýlová peňaženka dotvára outfit

Aj táto súčasť našej každodennej výbavy totiž môže byť a mala by byť štýlová. Ako inšpirácia môže slúžiť napríklad Guess peňaženka, jednoduchá a zároveň štýlová. Výhodou je, že takáto peňaženka v sebe dokáže skĺbiť ako praktickú, tak aj imidžovú a zároveň estetickú funkciu.

Praktická funkcia

Je jasná – teda to, aby ste v peňaženke mohli bezpečne so sebou nosiť peniaze, kreditnú kartu a všetky potrebné doklady. Estetická úloha spočíva v doladení celkového outfitu, ak sa napríklad chystáte večer von či na nejakú významnejšiu spoločenskú udalosť. Rovnako môže, podobne ako hodinky na ruke, ilustrovať určité spoločenské postavenie človeka. Aj hodinky na ruke nemusia slúžiť prioritne len na to, aby ste vedeli, aký je aktuálny čas. Môžu predstavovať určitú imidžovú záležitosť. Rovnaké je to aj pri peňaženke, keď pri niektorých štýlových modeloch nemusí byť až také podstatné, čo je vo vnútri, ale ako vyzerá navonok.

peňaženka

Zaujímavé modely značky Guess

Možno ste nevedeli, že americká značka Guess bola založená ešte v roku 1981 v Kalifornii. Podobne ako pri príbehu iných slávnych značiek, aj pri tejto stáli na začiatku bratia, ktorí pochádzali z Francúzska – Georges, Maurice, Paul a Armand Marcianovci. Guess sa prezentuje ľahko pochopiteľnou filozofiou ´denim je naším svetom´, čo sa prejavuje aj na jednotlivých produktoch. Týka sa to teda aj peňaženiek, ktoré sú aktuálne dostupné aj na slovenskom trhu.
Modely značky Guess sa vyznačujú kvalitnými materiálmi, dôrazom na detail i celkovou štýlovosťou do akéhokoľvek outfitu. Sila značky spočíva aj vo výrazných a ľahko zapamätateľných reklamných kampaniach, čo tiež len prispieva k jej popularite a vysokému záujmu o produkty vrátane peňaženiek. (FU)

Foto: pixabay a Africa Studio / Shutterstock.com