Dym z cigariet nepatrí k magickej vianočnej atmosfére! Vrecúška VELO ako tip na darček určite oceníte


2597   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Velo Vianoce

Dym z cigariet nepatrí vo všeobecnosti k príjemným kulisám. Vie byť nepríjemný a dokáže doslova otráviť najbližšie okolie. A je jedno, či ide o všedné dni, alebo o sviatočné… vianočné. Ženy majú rady, keď sa Vianoce vydaria. Preto počas adventu upratujú, čistia, leštia, dekorujú, pečú a… sú rady, keď fajčiarsky dym nie je súčasťou sviatočných chvíľ a života vôbec. Pre svojich blízkych vytvárajú po tieto dni v domovoch dokonalú vianočnú atmosféru a tešia sa, keď všetko stihnú včas a s excelentným výsledkom.

Dymiaca cigareta však dokáže pokaziť aj ten najkrajší vianočný okamih. Dymom zaváňajúce oblečenie, či čakanie na niekoho, kto si ešte pred štedrovečernou hostinou potrebuje odskočiť na minútku na balkón dokáže vytočiť aj tú najtolerantnejšiu žienku. Nehovoriac o tom, že na zdraví najbližších ženám naozaj úprimne záleží. Nepokazte to!

Velo Vianoce

Zmena príde už cez tieto Vianoce

Prejdite od slov k činom a pomknite fajčiara vo svojom okolí k rozhodnutiu, ktoré ocení aj pri novoročných predsavzatiach. Ukážte svojmu mužovi, otcovi, svokrovi či kamarátovi, že to ide aj inak. Fajčeniu klasickej cigarety niekedy nedokážu odolať ani ženy. Máme jednu výbornú radu: darujte aj svojej  sestre, mame či kamarátke prekvapenie, ktoré jej umožní vyhnúť sa tomuto dymiacemu zlozvyku.

Elegantné alternatívne riešenie

Možno ste už o tom počuli aj vy – modernou alternatívou dymiacej cigarety sú nikotínové vrecúška VELO. Obsahujú síce nikotín, ktorý je návykovou látkou, sú však BEZ TABAKU, ktorý by pri aplikácii horel a spaľoval sa. Takže pre užívateľa nikotínových produktov predstavujú potenciálne menšie zdravotné riziko. Práve vďaka absencii horenia a spaľovania tabaku majú vrecúška VELO o 99 % menej škodlivých látok než horiace a dymiace cigarety. Biele nikotínové vrecúška navyše nefarbia zuby. Ich aplikácia je jednoduchá a pohodlná – nikotínové vrecúško VELO sa vkladá pod hornú peru, kde sa z neho nikotín uvoľňuje postupne cez sliznicu ústnej dutiny. Nežuje sa. Po maximálne 30 minútach sa použité vrecúško vyberie z úst a pekne vloží pod horné viečko škatuľky, aby sa nepovaľovalo kade-tade. Takže vysýpanie a umývanie popolníka je minulosťou!

VELO Vianoce

Riešenie kdekoľvek a kedykoľvek

Keďže sa užitie nikotínových vrecúšok VELO nespája s obťažujúcim dymom a zápachom, ich aplikácia je možná prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. Napríklad aj uprostred obývačky, pri sledovaní vianočného trháka, bez nutnosti ísť na pár minút vetcho oblečení do treskúcej zimy na balkón, v aute na ceste za rodinou, na chate, či na lyžovačke bez potreby vyzliekať si v mraze rukavice.

Neprehliadnite:

Velo vrecúškaNikotínové alternatívy môžu byť cesta k zníženiu zdravotných dopadov fajčenia.
Stoja za zváženie už cez tieto Vianoce!

Až na 10 spôsobov

Mix rôznych balení nikotínových vrecúšok VELO je tip na darček pre blízkeho – fajčiara, ktorému môžete štýlovo naznačiť, že existuje aj moderná a potenciálne menej škodlivá alternatíva horiacej cigarety. Až 10 rôznych variantov nikotínových vrecúšok VELO v rozličných príchutiach, s odlišnou intenzitou nikotínu a 3x aj ako VELO MINI kúpite aj na poslednú chvíľu na čerpacích staniciach, v trafikách a obchodoch s tabakovými výrobkami.

Nikotinove vrecuska_VELO

Nájdete aj vy cestu ako znížiť dym z cigariet a byť tak príjemným spoločníkém vo všedných i sviatočných chvíľach.?
Odporúčaná maloobchodná cena: 4 €.

Upozornenie: Vrecúška VELO sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových produktov!

Viac na:
Facebook VELO SK
www.govelo.sk