Zaručene príjemný odpočinok. Stačí navštíviť Wellness Hotel Patince

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Wellness Hotel Patince

Koncom jesene na nás zvykne doliehať únava z rýchleho pracovného tempa. Dovolenkový oddych si náš organizmus už vyčerpal, takže je čas dodať mu oddych a nové sily. Stačí víkend či pár dní oddychu napríklad vo všestranne vybavenom Wellnes Hoteli Patince a môže ďalej fungovať na sto percent…

Wellness Hotel Patince ubytovanie

Wellness Hotel Patince ubytovanie

Štvorhviezdičkový Wellness Hotel Patince sa nachádza na južnom Slovensku na Podunajskej nížine, blízko Dunaja v areáli termálneho kúpaliska Patince. Od Komárna sú Patince vzdialené 15 km a od Bratislavy približne 120 km. Hotel ponúka ubytovanie v priestranných štandardných izbách.

Pozrite si: Piešťanské kúpele ponúkajú luxus

Medzi nimi sú aj izby upravené pre špeciálne potreby imobilných hostí. Celkovo má kapacitu 99 izieb, 208 pevných lôžok a 40 prísteliek. Neoddeliteľnou súčasťou hotela je kongresové centrum. K dispozícii má 4 konferenčné sály s moderným vybavením, z ktorých najväčšia môže hostiť až 250 ľudí.

Wellness Hotel Patince

Jedinečný krytý bazén

Hotel má najväčší krytý zážitkový bazén s atrakciami na Slovensku a veľké wellness centrum, ktoré je tiež hosťom k dispozícii celoročne. Wellness a spa procedúry i vnútorné bazény s termálnou vodou, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo človeka.

Wellness Hotel Patince

Úplné uvoľnenie a relax hosťom zabezpečí široký výber masáží, zábalov a okrasných kúr. Od masáže lávovými kameňmi, cez detoxikačné pleťové masky, revitalizujúce thajské vaňové kúpele až po pedikúru s rybičkami Garra Rufa.

Vlastný prístav i príležitosť na športovanie

V Patinciach majú hostia v lete k dispozícii ešte aj 10 bazénov s termálnou vodou. Deti si môžu užívať bohatý animačný program a zabaviť sa na toboganoch. Dospelí si v areáli hotela zašportujú na tenisovom kurte s umelou trávou, minigolfe a beach volejbalovom ihrisku. Hotel sa nachádza blízko Dunajskej cyklotrasy, ktorá je súčasťou diaľkovej cyklomagistrály siete EuroVelo 6. Hostia si ju môžu vyskúšať aj na bicykloch požičaných v hoteli. Na svoje si tu prídu aj nadšenci kolieskových korčúľ či nordic walkingu.

Pristav Patince

K hotelu patrí ešte jedna zaujímavosť: je to jediný hotel na Slovensku s vlastným prístavom. Svojím klientom ponúka vyhliadkové plavby po Dunaji z prístavu Marína Patince. Spoznajú tak krásy lužných lesov a okolitú prírodu aj z druhej strany, z vody.

Jedlá pre gurmánov aj vegánov

Wellness Hotel Patince, gastronomia

Hotel je známy kulinárskymi špecialitami, ktoré sú pripravované zo surovín hlavne od domácich, regionálnych dodávateľov a producentov. Hoteloví kuchári pravidelne pripravujú aj diétne, bezlepkové, bezlaktózové či vegetariánske jedlá. Pre hostí, ktorí majú iné špeciálne stravovanie, dokážu pripraviť aj individuálne jedlo. Okrem ponuky jedál pre veľkých i malých z á la carte jedálneho lístka a denného menu si hostia môžu vybrať aj zo sezónnych špecialít. Ponuku jedál skvele dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Wellness Hotel Patince, gastronomia

Tip na ideálny darček pod stromček

Wellness Hotel Patince

Ak už pomaly začínate rozmýšľať nad vianočnými darčekmi pre svojich blízkych, myslíte na ich zdravie a pohodu. Kratší či dlhší pobyt v Patinciach prospeje večne sa náhliacim mladým i na utuženie zdravia starším. Hotel má pripravené darčekové poukazy a tiež pobytové balíčky pre rôzne vekové skupiny.

www.wellnesspatince.sk