7 kreatívnych spôsobov, ako využiť nálepky v podnikaní. Tieto možnosti môžu inšpirovať aj vás


2510   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:

Nálepky môžu byť šikovným a veľmi efektívnym marketingovým nástrojom. Poskytujú vám nespočetné množstvo možností, ako ich vo svojom podnikaní využiť vo svoj prospech a prejaviť kreatívnu stránku. Poznáte ich potenciál? V tomto článku sme si pre vás pripravili 7 tipov, ako z nich vyťažiť maximum. Inšpirujte sa!

1.   Nasmerujte zákazníka nálepkami na podlahe

Začnime trochu netradične. Podlaha je priestor, ktorý je takmer vždy prázdny a nevyužitý. Prečo teda trochu nezaexperimentovať a nevyužiť ho ako reklamnú plochu? Nálepkami viete ukázať zákazníkovi cestu k zaujímavým akciám. Farebné šípky, písmená alebo iné tvary upútajú pozornosť a vzbudia zvedavosť!

2.   Nálepkami označte okná, dvere alebo steny

Rovnako aj okná, dvere alebo steny sú skvelým miestom na predvedenie nových produktov – skúste napríklad vyrezávanými nálepkami na okne vytvoriť siluetu produktu, aby ste upútali pozornosť okoloidúcich.

3.   Využite nálepky na zbieranie recenzií na sociálnych sieťach

Ku každému nákupu môžete zákazníkom rozdávať nálepky s odkazom na vaše sociálne siete. Umiestnite na ne výzvu, že ak napíšu recenziu k nákupu, môžu získať darček. Recenzie majú moc uistiť potenciálnych zákazníkov o vašej kvalite, takže nimi môžete prilákať nových klientov.

Neprehliadnite:

dronChystáte sa začať lietať s dronom? S týmito tipmi sa z vás hneď stane profesionál

4.   Nálepka namiesto vizitky

Skúste okoreniť vaše vizitky a namiesto tradičnej formy im dajte formu nálepky. Obdarovaný si okamžite zapamätá, že mu dávate niečo iné ako klasickú vizitku, takže sa chopte svojej šance a vytvorte naozaj vizuálne príťažlivú nálepku, ktorú nikto nevyhodí do koša.

5.   Osviežte nálepkami obaly

Máte vo svojom sortimente sezónne produkty, alebo chystáte veľký výpredaj? Umiestnite na obal lákavé nálepky, aby ste takéto produkty odlíšili od ostatných, alebo vylepšite nenápadné produktové balenie zaujímavými ozdobnými tvarmi. Hodí sa to aj vtedy, ak nie je veľmi ekonomické vymieňať staré obaly za nové, no pútavou nálepkou im môžete vdýchnuť novú tvár. Fantázii sa medze nekladú.

6.   Označte si auto

Pravdepodobne máte auto, rovnako aj vaši zamestnanci, a možno máte aj nejaké firemné vozidlá. Špeciálnymi nálepkami môžete vyzdobiť okná, nárazníky alebo dvere a odpromovať tak napríklad sezónnu akciu. Za umiestnenie nálepiek na autá zamestnancov môžete ponúknuť drobný benefit. Keď akcia skončí, nálepky potom jednoducho odlepíte.

Nálepky

7.   Oblepte nálepkami balíčky s objednávkami

Čokoľvek, čo odosielate zákazníkom, či sú to objednávky alebo len pošta, označte tak, aby bolo na prvý pohľad jasné, od koho je zásielka. Je to omnoho lacnejšia možnosť ako vlastné obálky a potlačené kartónové krabice a v prípade potreby môžete nálepky vymeniť za nové bez toho, aby ste museli vyhadzovať vlastné obálky.

Komu zveriť tlač nálepiek?

Ak sme vás inšpirovali a chceli by ste dať šancu nálepkám aj vy, objednať si ich môžete úplne jednoducho priamo z pohodlia domova či kancelárie. Navštívte stránku https://justprint.sk/produkty/nalepky a vyberte si, aké nálepky najviac ladia s vašimi predstavami. Alebo máte úplne originálny nápad? Všetko je možné!

Foto: archív pixabay