A je to tu… Svet filmových dobrodružstiev je späť. Multiplexy Cinema City sa otvárajú!


3191   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
A je to tu... Svet filmových dobrodružstiev je späť. Multiplexy Cinema City sa otvárajú!

Chvíľa, na ktorú mnohí čakali. Multiplexy Cinema City opäť otvorili svoje brány do sveta filmových dobrodružstiev. Od 27. mája si konečne môžu všetci nadšenci vychutnať ten pravý filmový zážitok na veľkom plátne a so všetkým, čo k tomu patrí. Áno, aj v špeciálnych formátoch Super Screen a 4DX. 

Po dlhom čase „sedenia doma“ sme sa dočkali. Veľké platno, zvuk, ktorý nás vtiahne do deja a samozrejme obľúbený popcorn alebo nachos. Takéto sú filmové večery s priateľmi alebo rodinou v Cinema City. 

Aké filmové novinky pripravili Multiplexy Cinema City?

Corpus Christi je o dvadsaťročnom Danielovi, ktorý v detenčnom centre pre mladistvých zažije duchovnú premenu. Chce sa stať kňazom, ale bránia mu v tom záznamy v registri trestov. Pošlú ho za prácou do malého mesta, kde má nastúpiť do stolárskej dielne, no po príchode si ho pomýlia s kňazom a zhodou okolností začne viesť celú farnosť. Nový mladý a charizmatický kňaz ponúkne komunite príležitosť zotaviť sa z bolesti spôsobenej nedávnymi tragickými udalosťami.

Corpus Christi

Multiplexy Cinema City sú otvorené a ponúkajú filmové novinky

Existuje teória, že sa rodíme s malým množstvom alkoholu v krvi a mierna podnapitosť otvára našu myseľ svetu okolo nás, zmenšuje naše problémy a zvyšuje kreativitu. Vo oscarovom filme Chlast sa povzbudení touto teóriou  Martin a jeho traja priatelia, unavení stredoškolskí učitelia, pustia do experimentu spočívajúceho v tom, že si počas pracovného dňa udržujú stálu hladinku. Ak dokázal Churchill vyhrať druhú svetovú vojnu v alkoholickom opare, čo by mohlo pár kvapiek znamenať pre nich a ich študentov?

Oscarový film o kolapse spoločnosti

Oscarový Film Krajina Nomádov nedávno získal tri najcennejšie filmové ocenenia, vrátane toho najcennejšieho v kategórii najlepší film.
Po ekonomickom a sociálnom kolapse banského mesta v rurálnej a izolovanej časti Nevady hlavná hrdinka Fern, v hereckom podaní držiteľky Oscara Frances McDormand, sa rozhodne radikálne zmeniť svoj rozpadajúci sa život, ktorý sa ocitol v slepej uličke. Kúpi si starú dodávku, ktorú si prerobí na karavan a vydáva sa na spirituálnu cestu, hľadajúc život mimo konvenčnej spoločnosti ako jej moderný kočovník.

Krajina Nomádov

Multiplexy Cinema City prekvapia divákov

Neprehliadnite:
Reštaurácie otvárajú terasy, Edenred pokračuje v motivačnej kampani na ich podporu

Aj pre deti

Mačka Gwen a pes Roger vo filme Mačky a psy 3, zachraňujú svet bez toho, aby to ľudia kedy zistili. Dlhoročný mier medzi psami a mačkami je však ohrozený, keď zlodušský papagáj zistí, ako manipulovať frekvencie, ktoré počujú práve tieto dva živočíšne druhy. Podarí sa našim hrdinom poraziť zákerného operenca, alebo sa mu podarí krehké medzidruhové prímerie rozbiť?

Mačky A Psy 3

Tajomstvo druhého života…

Cassie (Carey Mulligan) bola Nádejná mladá žena…kým sa všetko zo záhadných dôvodov nezmenilo. Zdá sa, že v jej živote nie je nič také ako sa zdá; je veľmi múdra, provokatívne prefíkaná a naviac po nociach žije tajným druhým životom. A zrazu nečakané zoznámenie Cassie ponúkne šancu napraviť krivdy minulosti.

Nekonečný žúr

Vo filme Night life si barman Milo užíva párty, zábavu, kamošov, dievčatá. Každý večer, iba v trochu inom poradí. Milo žije v noci a na plný plyn. Občas, keď náhodou zahliadne obyčajný život, ktorý vedú ľudia cez deň, mu napadne, či už nie je načase trochu pribrzdiť. A potom to príde… Milo sa zamiluje do Sunny. Do príbehu vstupuje aj jeho kamarát Renzo, ktorý má v pätách polovicu berlínskeho podsvetia. Strhne Mila a Sunny na zbesilú jazdu nočným mestom. Ich rodiaca sa láska sa aj napriek tomu zdá byť neotrasiteľná. Obidvaja však musia toto rande najskôr prežiť. Berlín ešte nikdy nebol taký zábavný… 

A opäť sú na scéne…

Poznáme ich z animovaných príbehov, na ktorých vyrástli celé generácie – Tom a Jerry. Čo ak sa však vyberú do sveta – a to rovno do toho nášho, reálneho? Keď sa Jerry presťahuje do luxusného hotela, kde práve prebieha svadba storočia, jej zúfala organizátorka si najme Toma, aby jej pomohol sa myšiaka zbaviť. Naháňačka kocúra a myši však skoro zničí nielen jej kariéru a chystanú svadbu, ale aj celý hotel.

Tom A Jerry

Moderná bájka o solidarite, náhodnosti vesmíru a o zmysle života

Nasadený vojak Markus sa vo filme Rytieri spravodlivosti vracia domov k dospievajúcej dcére Mathilde potom, čo jeho manželka umrela pri tragickej nehode vlaku. Zdá sa, že to bola len nešťastná zhoda náhod, až kým sa neukáže matematický geek Otto s dvomi excentrickými kolegami Lennartom a Emmenthalerom. Aj Otto cestoval v zničenom vlaku. A je presvedčený, že za nehodou musel niekto byť. Ako sa stopy hromadia, Markusovi začína byť jasné, že mohlo ísť o starostlivo naplánovaný atentát, ktorého náhodnou obeťou sa nakoniec stala jeho manželka. Nová komédia Andersa Thomasa Jensena je modernou bájkou o solidarite, náhodnosti vesmíru a… no, o zmysle života.

Multiplexy Cinema City sú od 27. mája uvedené do prevádzky. Na uvedené filmové lahôdky sa môžete tešiť; samozrejme, za dodržiavania všetkých nariadení a opatrení.
Viac informácií o opatreniach v Cinema City nájdete tu a informácie o premietaných novinkách na stránke www.cinemacity.sk .