Bláznivý cyklovýjazd

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
cyklovýjazd

Už túto sobotu (6.4.) pozýva Slovenský cykloklub všetkých priaznivcov cykloturistiky na 3. ročník Bláznivého cyklovýjazdu. Cyklovýjazd má 20,7 a 25,3 km dlhé trasy po Trenčianskom regióne začínajú a končia v Podolí v Parku miniatúr.

Na účastníkov výletu čaká veľa lákadiel a to nielen prírodných, ale aj vskutku chutných. Registrácia je od 8. do 9.30 hodiny v Parku miniatúr v Podolí. Odtiaľ sa pôjde k Čachticiam. Tu sa účastníci rozdelia do dvoch skupín. Kratšia trasa (20,7 km, prevýšenie 499 m) pokračuje od Čachtického hradu – singletrail do Višňového – Hrachovišťa – naspäť na hrebeň – Salášky – Ošmek – Podolské kopanice – po asfaltke do Parku Miniatúr. Dlhšia trasa (25,3 km, prevýšenie 445 m): Čachtice – Višňovská dolina – Višnové – Hrachovište – Krajné – Ošmek – Podolské kopanice – Podolie – Park miniatúr.

Inšpiruj sa: CYKLOKORYTNIČKA – cyklovýlet pre celú rodinu

cyklovýjazd

V cieli bude účastníkov čakať voňavý a chutný gulášik, občerstvenie, tombola, suveníry, miniatúry a dobrá nálada. Štartovné 10 € sa platí pri registrácii. Deti do 12 rokov majú štartovné zdarma. Neváhajte a užite si výlet (cyklovýjazd) na bicykloch s celou rodinou v krásnej prebúdzajúcej sa prírode.

Zdroj: www.cykloklub.sk