Brezno počas víkendu bude žiť športom

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Brezno Street Workout

Najbližšia sobota bude v Brezne plná pohybu, zábavy, tanca a relaxu… Podujatie Brezno street party sa uskutoční už túto sobotu 27. júla na námestí v Brezne. Akciu odštartuje doobeda silová súťaž street workout a poobede budú účastníci spolu cvičiť v skupinových cvičeniach jumping a BOOT Camp priamo v mestskom parku s profesionálnymi lektorkami z BAFIT Academy. Športový deň bude spojený s mini pivným festivalom a vyvrcholí bohatým kultúrnym programom a Expres party s Julom Viršíkom! 

Bohatý športový program na námestí odštartuje 3. ročníkom silovej súťaže BREZNO STREET WORKOUT, ktorej cieľom je motivovať obyvateľov k zdravému životnému štýlu, pokore a disciplíne. Ďalším športovým podujatím bude unikátny Fit Day v Brezne, ktorý sa už v minulosti konal.

Brezno Street Workout

Vďaka veľkému záujmu sa zopakuje aj tento rok a bude obohatený o nové trendy cvičenia, ktoré bude prebiehať s odbornými lektorkami z BAFIT Academy a Sunflower Studiom na čerstvom vzduchu v prírode v parku mesta Brezno. Počet miest na cvičenie je obmedzený preto by si záujemcovia mali svoje miesto rezervovať na web stránke. Cvičiť sa bude hlavne veľmi obľúbený jumping.

Odporúčame: Horehronie Fit Day – relax na leto!

Hudba sa začne niesť námestím od 17. hodiny v podaní hudobnej skupiny Oblastné skutočnosti. Na breznianske pódium opäť zavítajú aj Majself & Grizzly a to od 18.15. Hudobný večer bude pokračovať vystúpením populárnej slovenskej skupiny Smola a Hrušky, ktorá sa postará aj o to, aby bolo námestie naladené na Twenty five Expres párty s Julom Viršíkom so začiatkom o 21. hodine. „V našom záujme je vyhovieť všetkým vekovým kategóriám, a preto podujatia pripravujeme tak aby si každý prišiel na svoje. Verím, že aj tento rok zaplníme naše námestie. Teším sa na skvelú atmosféru“ dodal primátor mesta Tomáš Abel.

Brezno Street Workout

Okrem bohatého programu na námestí v sobotu už tradične vyštartuje aj cyklobus, ktorý záujemcov odvezie opäť na novú cyklotrasu. Pre cyklistov je pripravený cyklovýlet so sprievodcom zo Salaša Zbojská cez Burdu a Kučalách. Svoje miesto v cyklobuse si môžete rezervovať na stránke www.cyklo.horehronie.sk

Na chatu Burdu cez Chlipavice

Na chatu Burdu cez Chlipavice

Víkend plný aktívneho oddychu ukončí v nedeľu (28. júla) poobede futbalový zápas medzi futbalovými mužstvami FK Brezno a ŠK Partizán Čierny Balog. Príďte podporiť svojho favorita a zažiť futbalovú atmosféru na mestský futbalový štadión v Brezne.

www.horehronie.sk