Zachovajte si mladosť očného okolia – súťaž EXCLUSIVE EYE CREAM


2558   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
EXCLUSIVE EYE CREAM

Pokožka okolo očí začína starnúť ako prvá, pretože je jemnejšia a citlivejšia, než na zvyšku tváre. Práve tu sa tvoria prvé vrásky, ktoré prezrádzajú, že už nemáme dvadsať rokov. Aby ste čo najdlhšie odolávali známkam starnutia, vyzbrojte sa očnými krémami, s ktorými okolie očí zásobíte účinnými látkami, bojujúcimi proti času – EXCLUSIVE EYE CREAM.

Očné krémy sa odporúča používať pravidelne ráno aj večer, na vyčistenú pokožku. Nás zaujal očný krém My secret EXCLUSIVE EYE CREAM od českej kozmetickej značky, postavenej na francúzskych základoch, For Life & Madaga, ktorý je spojením modernej technológie a bohatého účinného zloženia. Obsahuje alteromonas z hlbokomorskej riasy, kyselinu hyalurónovú II. generácie, alfa-bisabolol, medilan a bambucké maslo, ktoré spolu efektívne bojujú proti vráskam a starnutiu pleti.

EXCLUSIVE EYE CREAM

Zloženie krému hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje pleť očného okolia, čím predchádza vzniku vrások a po aplikácii dodáva jemnej pokožke v okolí očí energiu, zdokonaľuje a zlepšuje kvalitu pleti. Aktívne látky naviac chránia pokožku pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a rozmarmi počasia.

Ľahká a svieža textúra očného krému sa dobre nanáša a ľahko vstrebáva. Pleť je po použití krému vyhladená, zamatovo hebká a rozžiarená. Nanášajte si ho ráno aj večer na vyčistenú pleť do oblasti očného okolia, jemne vmasirujte alebo vklepte. Kúpite na www.forlifemadaga.com.

SÚŤAŽ na facebooku

o 5 x očný krém My secret EXCLUSIVE EYE CREAM na zachovanie mladosti očného pozadia.

Foto: Pixabay