Zaujíma vás DIGITÁLNY MARKETING? Nájdite cestu k úspechu v podnikaní.


3501   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
DIGITÁLNY MARKETING

Môžete sa zúčastniť seminára na tému DIGITÁLNY MARKETING Dôležitý nástroj k dosiahnutiu úspechu v podnikaní. Seminár organizuje a pozýva záujemcov Slovenská obchodná a priemyselná komora, ŽRK a uskutoční sa 4. decembra 2019 v Žiline, Hálkova 31, zasadačka SOPK. Účasť si treba zabezpečiť do 27. novembra 2019.

V súčasnosti sa už bez aktívnej práci na sociálnych sieťach nedá v podnikaní existovať. Počas seminára DIGITÁLNY MARKETING Dôležitý nástroj k dosiahnutiu úspechu v podnikaní získate informácie a dozviete sa čo musíte zvládnuť, aby ste si vytvorili silnú značku – integrácia digitálnych kanálov, brandovej stratégie a positioningu.

DIGITÁLNY MARKETING

Témy, ktorým sa seminár bude venovať:

  • BUDOVANIE ZNAČKY V OFF / ON LINE PROSTREDÍ. ZÁKLADNÉ VÝCHODISKÁ A SÚČASNÉ TRENDY. Taktika vs. stratégia pre celkový dlhodobý úspech alebo neúspech na internete.
  • SOCIÁLNE SIETE – VYNIKAJÚCI MARKETINGOVÝ KANÁL, KTORÝ SI NEMÔŽEME DOVOLIŤ IGNOROVAŤ. Zistite, aké sociálne siete existujú, na čo sú určené, ako ich najlepšie využívať, na ktorých by ste nemali chýbať.
  • ZÁKLAD DIGITÁLNEHO MARKETINGU JE SPRÁVNE ZVOLENÁ A NASTAVENÁ STRATÉGIA. Existuje množstvo online nástrojov a je ľahké sa v nich stratiť, alebo sa vydať nesprávnym smerom.
  • NEMÍŇAJTE NA ZBYTOČNÉ AKTIVITY. ČO POTREBUJETE UROBIŤ NA ÚVOD? KTORÉ NÁSTROJE MAJÚ PRE VÁS ZMYSEL A KTORÉ NIE? AKO SPRÁVNE NAPLÁNOVAŤ VAŠE ONLINE AKTIVITY?

Odborným garantom seminára je Ing. Marcel ADAMČÁK, PhD., špecialista v oblasti poradenských služieb s dlhoročnými praktickými skúsenosťami v oblasti marketingu spojenými s riešením problémov podnikateľského prostredia.

Registráciu i účastnícky poplatok je potrebné realizovať on line na viator@za.scci.sk (041/7235 101, -102, -655) prostredníctvom riadne vyplnenej prihlášky do 27. novembra 2019.Člen SOPK, SPOK, SKHV, SŽK KZ Žilina môže získať  istú zľavu. Detailnejšie informácie o seminári a o registrácii nájdete na

SOPK Logo

 

 

 

www.sopk.sk.