Aprílové vrtošivé počasie vás už neprekvapí. Spoľahnite sa na meteostanice Orava


3421   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
aprílové počasie, Orava meteostanice

V apríli sa na počasie veľmi spoľahnúť nedá. Raz prší, chvíľu svieti slnko, dokonca kde-tu zasneží. Teploty počas dňa bývajú ešte prekvapivo nízke, náhle zmeny počasia sú na dennom poriadku. Pohľad cez okno nestačí, aby sme sa ráno vedeli vychystať do práce a za školskými povinnosťami tak, aby nám nebola zima, či naopak príliš teplo, alebo nás znenazdajky na ulici neprekvapil dážď. Neistote môže byť koniec, ak vaše kroky budú riadiť meteostanice Orava.

Bez akýchkoľvek pochybností oceníte spoľahlivú domácu digitálnu meteorologickú stanicu, ktorá vás o počasí počas dňa bez zaváhania informuje. Vďaka nej budete ešte skôr, než vstanete z postele, presne vedieť, ako je u vás doma a zároveň aj v exteriéri. Takou je napríklad digitálna meteostanica Orava MC-103, ktorá vám – vďaka vonkajšiemu snímaču – vždy presne poskytne dáta o tom, koľko stupňov je reálne za oknom. Na dobre čitateľnom displeji zobrazuje okrem vonkajšej teploty aj teplotu a vlhkosť v miestnosti; a to od 20 do 95 %. Aj pre deti sú ľahko zrozumiteľné ikony prognózy počasia ako slnečno, polooblačno, zamračené, dážď či smajlíky, ktoré vykresľujú komfort v miestnosti v závislosti od dosiahnutej teploty a vlhkosti v interiéri.

dážď, meteostanice Orava

Vnímavý pozorovateľ počasia

Orava MC-103 nie je len mlčiaci pozorovateľ. Keď teplota a vlhkosť v miestnosti presiahnu alebo klesnú pod prednastavené hodnoty, zvukovým signálom vás na túto neželanú zmenu upozorní. Zobrazuje aj dátum, čas, deň v týždni, fázy mesiaca a funguje aj ako budík. Tých, čo chcú byť o krok vpred pred vrtkavým počasím, poteší zobrazovanie trendov vývoja teploty a vlhkosti. Orava MC-103 môže byť teraz vaša v akciovej cene 26,90 €.

počasie, meteostanice Orava MC 103

Neprehliadnite:
Domáca pohoda s benefitom. Dajte stopku suchému vzduchu
a užívajte si výhody aromaterapie u vás doma!

Niečo pre seniorov

Druhým modelom digitálnej meteostanice, ktorú si teraz tiež môžete kúpiť za akciovú cenu,  je Orava Meteo. Podobne ako model Orava MC-103, aj ona má bezdrôtový vonkajší snímač napájaný z batérií, vodeodolný a vyrobený v bielej farbe, aby sa na slnku neprehrieval. Vďaka nemu budete vedieť ešte skôr, než prejdete cez prah svojho domova, aké počasie je v exteriéri. Meria teplotu vonkajšieho prostredia aj teplotu v interiéri a prehľadne ich zobrazuje na extra veľkom displeji, s veľkým zobrazením číslic aj pre seniorov. Pomocou jednoduchých piktogramov vás informuje aj o predpovedi počasia, takže hneď na prvý pohľad je jasné, či za oknami svieti slnko, či hrozí dážď, alebo bude pod mrakom.

počasie, meteostanice Orava meteo

Na displeji meteostanice sa zobrazuje aj aktuálny dátum, deň v týždni a čas a výborne vám poslúži aj ako budík s funkciou opakovaného budenia Snooze, aby ste už od skorého rána nič nezmeškali zo svojho  denného programu. Orava Meteo môže byť vaša teraz v akciovej cene 27,90 €.

Text: Orava
Medzititulky: redakcia
Foto: Shutterstock

Súťaž s Oravou

Súťažíte o 2 ks meteostanice Orava MC-103 v cene 26,90 eur / ks.
Stačí, ak odpoviete správne na jednoduchú súťažnú otázku!
 
Súťažná otázka:
Aké údaje vám meteostanica Orava MC-103 poskytne, aby ste mali náskok pred vrtkavým počasím?

Súťaž bude vyhodnotená dňa 28. 4. 2021
 

Viac informácií o šikovných pomocníkoch do domácnosti nájdete na:
www.orava.eu