Čo je doma, to sa počíta! Potraviny KRAJ podporujú poctivé remeslo, hľadajú nových slovenských dodávateľov


4162   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Potraviny Kraj hladanie dodavatelov mliecnych dezertov

Moderné slovenské potraviny KRAJ pravidelne hľadajú slovenských výrobcov, ktorí budú zásobovať ich predajne kvalitnými domácimi produktami. Aktuálne sa zaujíma o rozšírenie ponuky mliečneho sortimentu. Šancu na spoluprácu majú všetci poctiví regionálni dodávatelia, vyrábajúci mliečne a tvarohové dezerty.

KRAJ už od svojho začiatku intenzívne spolupracuje s lokálnymi dodávateľmi. Hlavným cieľom je podporiť potravinárske remeslo na Slovensku, a zároveň priniesť zákazníkom tie najlepšie produkty od prvotriednych lokálnych dodávateľov. Aj preto sa v súčasnej ponuke reťazca nachádza v priemere 900 kusov potravinového sortimentu od 96 slovenských dodávateľov.

Neprehliadnite:
Čučoriedka lesná – neprekonateľný antioxidant a vzácny elixír po celý rok ako kľúč k zdraviu zo slovenských hôr!

Najväčšie zastúpenie majú potraviny KRAJ v tzv. suchých potravinách – 30 dodávateľov, nasledujú slovenské vína s 27 dodávateľmi, mliečne výrobky od 21 producentov a o pekárenský sortiment sa stará 18 slovenských firiem. Svojich dodávateľov si, samozrejme, vyberá starostlivo a ich prácu rado propaguje všetkými dostupnými spôsobmi – v letákoch, na pultoch predajní, sociálnych sieťach či na webe.

Potraviny KRAJ podporujú poctivé remeslo, hľadajú nových slovenských dodávateľov

Spoločnosť teší, že aj vďaka jej spolupráci môžu mnohí menší či neznámi dodávatelia rásť a stať sa známymi na celoslovenskej úrovni. Príkladom takéhoto slovenského producenta je aj Votabo. Tento poctivý slovenský výrobca džemov ponúka v súčasnosti aj na pultoch predajní KRAJ okolo 40 druhov džemov. Sú vyrábané z prvotriednych slovenských plodín a bez pridaných konzervantov či iných chemických prísad. Tie vďaka tomu chutia tak, ako keď ich pripravovali naše staré mamy.

Pokiaľ ide o výrobcov mliečnych produktov, už takmer tri roky spolupracuje reťazec KRAJ napríklad so Salašom Pružina a Ovčou farmou Pokryváč.

V súčasnosti sa však zaujíma o ďalšie rozšírenie ponuky mliečnych výrobkov. „Hľadáme nových regionálnych dodávateľov pre sortiment mliečne a tvarohové dezerty, aby sme tak mohli našim zákazníkom prinášať ešte viac kvalitných produktov od producentov, ktorých by inak možno poznal len úzky okruh zákazníkov z ich okolia či obce resp. mesta, v ktorých ich ponúkajú. Veríme, že sa nám opäť podarí vybrať prvotriednu kvalitu za dostupnú cenu. A so známkou – Vyrobené na Slovensku,“ uviedol Marek Koštrna, marketing manager TERNO real estate s.r.o.

Záujemcovia o spoluprácu môžu spoločnosť kontaktovať prostredníctvom formulára na webe alebo e-mailom na adrese: info@krajpotravin.sk.


TagsGastro