Čo znamená bezpečný oddych doma? Bezpochyby vlastná vírivka a sauna na mieru a relax je zaručený


3760   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Čo znamená bezpečný oddych doma Vlastná vírivka

Ak existuje nejaké obdobie za celé uplynulé roky, keď sme sa mohli sami presvedčiť, aké výhodné je mať domáce wellness a užívať si oddych doma, tak je to práve uplynulý rok.

Doba nútenej izolácie sa predĺžila na neuveriteľne dlhý čas. Životný kolobeh sa výrazne obmedzil na okruh – obchod, príroda a domáca kancelária. Mnohí sme sa museli nateraz vzdať obľúbených zimných kratochvíľ a dočasne zabudnúť na niektoré obľúbené zimné rituály. Ani vy ste si nemohli dopriať napríklad vitalizujúcu saunu alebo vírivku?

Čo znamená bezpečný oddych doma Vlastná vírivka

Sauny sú obľúbené najmä v zime

V lete nás to prirodzene ťahá skôr k vode do prírody, schladiť sa počas horúčav. Na to, aby sa všetky pozitíva saunovania prejavili naplno, chce to pravidelnosť. Aj tí, ktorí využívajú saunovanie ako spôsob na posilnenie imunity, by mali so saunovaním začať už v predstihu – na konci leta alebo skoro na jeseň.

Neprehliadnite:
Aj vy ste začali rok s predsavzatiami? Výborná rada – pridajte si ďalšie a začnite s detoxikáciou organizmu

Saunovanie je pre ľudský organizmus také prospešné práve kvôli silnému zahriatiu organizmu a následnému rýchlemu ochladeniu. Má podobný efekt ako otužovanie a priaznivo vplýva na imunitu organizmu.

Domáca sauna na mieru od HOTTUB Sauna & Wellness má ešte jednu výhodu naviac. Nikto vám nemôže prikázať kedy sa máte saunovať a už vôbec nie to, že sa nemôžete saunovať vôbec. Vlastná sauna, ktorú používa len vaša rodina je bezpečná aj počas takých nepredvídateľných časov, aké žijeme v súčasnosti.

Čo znamená bezpečný oddych doma Vlastná sauna na mieru

Do vody sa dá ísť za každého počasia

Pokiaľ máte doma vírivku alebo bazén s protiprúdom SwimSpa, do vody vás to bude lákať celoročne. Cez leto môže byť príjemne chladivá a v zime sa o jej príjemnú teplotu postará integrovaný ohrev vody. Domáce vírivky môžu byť umiestnené kdekoľvwk; v interiéri aj exteriéri. Jediné, čo treba pri výbere vhodnej vírivky zvážiť, je dobrá termo izolácia, úsporné, ale výkonné vykurovanie a kvalitná hydromasáž.

Oddych môže byť aj aktívny a s domácim bazénom SwimSpa od HOTTUB Sauna & Wellness bude aj bezpečný. Rozhýbte sa po celom dni v príjemnej vode a zašportujte si aj v prípade, že počasie nie je zrovna ideálne.

Čo znamená bezpečný oddych doma Vlastná vírivka a sauna na mieru, do vody sa dá ísť za každého počasia

Nikdy vás nikto neruší

Jedna z najväčších výhod domáceho wellness je absolútne súkromie a sloboda. Len vy rozhodujete, kedy chcete relaxovať v jacuzzi, kedy saunovať alebo plávať v bazéne s protiprúdom.
Veríme, že sme vás inšpirovali a minimálne si doma zariadite malý relaxačný kútik – hoci len s jedným kreslom na čítanie.

Viac zaujímavých tém nájdete na stavajsnami.sk