Deti, lego a nespútaná kreativita – skvelý nápad Tatranskej galérie v Poprade pre všetkých rodičov a deti

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Lego v Tatranskej galerii 2020

Už celé generácie detí vyrástli na stavebnici LEGO. Preto, ak ste vy či vaše deti milovníkmi tejto úžasnej manuálnej hry, prijmite pozvanie Tatranskej galérie v Poprade do sveta LEGO kociek. Spoločnosť Bricklandia v spolupráci s Tatranskou galériou v Poprade pre vás pripravili jedinečnú výstavu LEGO scenérií, objektov a herňu plnú skvelých LEGO aktivít. Môžete ju so svojimi ratolesťami navštíviť v Tatranskej galérie v Poprade do 22. marca 2020.

Lego v Tatranskej galerii 2020

V priestoroch galérie môžete obdivovať LEGO objekty a scenérie z reálneho i rozprávkového sveta: stredoveký hrad s podhradím, pirátov, LEGO city, lunapark, stavenisko, záhradkárov, vesmírnu stanicu, či železničnú stanicu aj s vlakmi. Obdivovať môžete aj div sveta – Taj Mahal, či Millennium Facon zo Star Wars a najkrajšie modely LEGO áut.

Neprehliadnite: Známe i neznáme Strhujúce príbehy Vincenta Hložníka

V hernej zóne na návštevníkov čaká viac ako 40 kg DUPLA na hranie. Na realizáciu veľkých stavieb je pripravených 800 kusov FUN BLOKOV a ďalšie kocky na  skladanie LEGO mozaík podľa predlohy či vlastnej fantázie. Zaujímavá je i grafity stena, na ktorú  môžete „písať“ legovými kockami. Sú tu aj 3 figuríny LEGO Friends (vysoké 120 cm), pri ktorých sa môžu realizovať malé lego módne návrhárky.

Lego v Tatranskej galerii 2020

LEGO výstava iste poteší nielen deti z Popradu a blízkeho okolia. Určite si na ňu rady „odskočia“ aj deti dovolenkujúce a prázdninujúce vo Vysokých Tatrách.

Lego v Tatranskej galerii 2020

www.tatragaleria.sk