Divadelný apríl prináša slávny muzikál Boyband – o vzniku a živote chlapčenskej speváckej skupiny


3082   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Divadelný apríl prináša slávny muzikál Boyband - o vzniku a živote chlapčenskej speváckej skupiny

Mesiac apríl je vnímaný ako mesiac úsmevu, vtipu, dobrej nálady a pozitívnej energie z prichádzajúcej jari. A presne toto prináša muzikál Boyband. Takýto divadelný apríl zažijete v priestore Divadla Nová scéna v Bratislave. A to hneď niekoľkokrát. Budeme radi, ak sa s nami zabavíte, oddýchnete si a načerpáte veľkú dávku pozitívnej energie. Tá sa v najbližších dňoch veľmi zíde…

10. apríla uplynie 11 rokov, čo slávny muzikál Boyband uvideli prví diváci v Divadle Nová scéna v Bratislave. Muzikál si získal priaznivcov okamžite. Asi aj preto, lebo pozýva do zákulisia atraktívneho hudobného šoubiznisu a vtipným spôsobom ukazuje vznik a fungovanie chlapčenskej speváckej skupiny. Je plný hitov skupín Backstreet Boys, Westlife, Take That, N´Sync v podaní vynikajúcich interpretov – Thomasa Puskailera, Paliho Plevčíka, Martina Madeja, Petra Makranského, Martina Kaprálika, Ondreja Antálka a ďalších.
Veríme, že aj prostredníctvom online záznamu tohto muzikálu prinesieme radosť a humor, také potrebné v týchto časoch.

muzikál Boyband, Nová scéna

Autor o bratislavskom predstavení

Samotný autor – britský dramatik Peter Quilter videl bratislavskú inscenáciu viackrát a pochvalne sa vyjadril na adresu tvorcov a protagonistov. Na margo skvelého diváckeho zázemia povedal: „To nadšenie, profesionalita a energia bratislavskej inscenácie sú unikátne. Porovnateľné so svetovými produkciami. A diváci? Charakterizuje ich srdečnosť. Ako jedna rodina. A to som naozaj nikde na svete nezažil.”

Neprehliadnite:
Hviezda druhého online koncertu Divadla Nová scéna v Bratislave Mirka Gális Partlová: nová skúsenosť – spievať divákom bez divákov

Pohľad do zákulisia šoubiznisu

Dramatické momenty a silné emócie! Muzikál o vzniku a živote chlapčenskej skupiny. Množstvo humorných scén a tie najznámejšie hity najpopulárnejších chlapčenských skupín na svete: Backstreet Boys, Westlife, Take That.

muzikál Boyband, Nová scéna

Oddýchnuť, zabaviť sa, spríjemniť si večer

Chcete sa zabaviť a vidieť sympatických chalanov v akcii, ich neodolateľné spevácke aj tanečné výkony? Boyband je divadelný muzikál a fenomén zábavy a dobrej  nálady. Javisková šou plná efektov, namakaných choreografií, známych hitov, vtipu a prekvapení so všetkým, čo k tomu patrí! S iróniou aj nadhľadom k žánru samotnému.

Chcem vidieť – v sobotu 10.4.2021 o 20.h.

Viac na: www.novascena.sk