Knižné batôžky pre princezničky, mudrlantov a všetky ostatné deti, ktoré rady čítajú a pomáhajú.


5404   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Reklamy
Literatúra pre deti do 10 rokov.

Všetci rodičia chcú, aby ich deti čítali krásne knižky, pri ktorých sa zabavia, prežijú nádherné chvíle, ale tiež sa niečo priučia. Knižky, ktoré ich tiež rozvíjajú, prinášajú úžitok aj milé príbehy. Máme pre vás skvelý tip na batôžky plné prekvapení od kamošky Stonožky.

Stonožka je knižná kamoška vašich detí a pripravila 9 úžasných batôžkov, ktoré sú plné prekvapení. Stačí si kliknúť na www.stonozka.sk a vybrať ten najvhodnejší. V každom balíčku je 5-6 knižiek, celé je to zabalené v špeciálnom žltom batôžku s logom Stonožky a ešte navyše aj sú v ňom aj nejaké darčeky.

Batôžky od Stonožky sú pekne rozdelené podľa veku a témy. Každé si nájde to svoje. Či už máte malého mudrlanta, malú princeznú, alebo vaše dieťa rado majstruje, má šikovné ručičky – každé si tam nájde ten svoj batôžtek.

Knižné batôžky, ktoré zabavia deti a pomôžu rodičom, batoh pre knizne princezne

Čiže napríklad Batôžtek pre knižných hrdinov od 4 do 6 rokov. Nájdete v ňom napríklad príbehy Šťastie je líška alebo Pom Pomove dobrodružstvá, ktoré si môžete s deťmi spoločne čítať. Ale tiež je tam cvičebnica o písmenkách, knižka Nebojím sa prvej triedy, či Moja prvá angličtina s Montessori. Takže niečo na zábavu, aj pre poučenie, aby sa vaše deti nenudili.

Neprehliadnite:
Čo si myslí moje dieťa?

Alebo Batôžtek pre mudrlantov. Ten je určený najmä pre deti, ktoré sa už nevedia dočkať školy. Stonožka doň namiešala cvičebnice z matematiky, čítania a písania. K tomu nádherný príbeh Malý vlk s veľkým srdcom, ktorý si zamilujete aj vy.
V batôžku je aj knižka Vincenta Šikulu Deti a leporelo Moja prvá cesta okolo sveta. Keď ho roztvoríte, získate glóbus, na ktorom môžu deti spoznávať našu planétu, jednotlivé krajiny, mestá.

Knižné batôžky, ktoré zabavia deti a pomôžu rodičom , batoztek

Ku každému batôžku sú pribalené darčeky, super vymaľovánky a samolepková kniha Nalepuj a spoznávaj: farby a tvary.
Takýchto batôžkov je 9 – aj pre princezné, pre mudrlantov, veľkáčov, pre výmyselníkov či šikovné ručičky. Stačí si vybrať a čo je super – každý batôžtek je lacnejší takmer o polovicu oproti bežným cenám.

Pozrite si všetkých 9 batôžkov od Stonožky.

Knižné batôžky, ktoré zabavia deti a pomôžu rodičom , Batoh pre kniznych hrdinov

Batôžky od Stonožky sú výborný tip pre všetkých rodičov a zvlášť maminy, ktoré majú doma malé deti, chcú ich zabaviť, rozvíjať a záleží im na tom, ako hodnotne trávia deti čas. Môžete svojich predškolákov a školákov svedomito pripravovať na školské povinnosti aj z pohodlia domova. S týmto balíčkom knižiek sa deti nudiť nebudú. Zabavia sa pri pekných rozprávkových príbehoch a každá knižka z batôžka ich niečo naučí. A verte, najviac si obľúbia žltý batôžtek s logom Stonožky.
Stonožka je značka vydavateľstva Ikar a prináša knižky pre deti od 4 do 18 rokov. Tak pre ktorý batôžtek sa rozhodnete?

Najkrajšie detské knihy hľadajte na
www.Stonozka.sk.

Milan Buno, knižný publicista


TagsKnihy