Modré nebo nad Slovenskom. Z Letiska M. R. Štefánika odlietajú cestujúci už aj na Malorku a Korfu


4017   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Z Letiska M. R. Štefánika dnes odlietajú prví cestujúci na Malorku a Korfu

Po zákaze civilných letov z dôvodu koronavírusu, a prvý raz počas letného letového poriadku, odleteli z Letiska M. R. Štefánika už aj prví cestujúci na Malorku i na grécky ostrov Korfu. Na Korfu navyše dopravca Ryanair zvýšil frekvenciu letov z minuloročného letu raz týždenne na dva lety týždenne.

Neprehliadnite:
Dovolenkári sa môžu tešiť! Z Letiska M. R. Štefánika sú opäť v pláne lety aj do Bulharska, Grécka a na Cyprus.

Lety do a z destinácie Palma de Malorka sú v pláne 2 x týždenne – v utorky a v soboty. Na Korfu sa bude lietať z Bratislavy okrem utorka aj vo štvrtok. Pred odletom do Grécka – nielen na Korfu, ale aj do Solúna, kam možno letieť z Bratislavy – je potrebné najneskôr 48 hodín pred odletom vyplniť online dotazník na webstránke travel.gov.gr.

Potešiteľné je, že Ryanair obnovil aj pravidelnú linku do írskeho Dublinu.

V súčasnosti je možné letieť z Bratislavy pravidelnými letmi do 9 destinácií – Pafos, Malorka, Malaga, Korfu, Solún, Dublin,  Alghero, Burgas, Sofia. Let do Sofie a z nej zabezpečuje dopravca Wizz Air, ostatné lety dopravca Ryanair.

Letní dovolenkári sa dočkali a dúfajme, že sa okolnosti v poskytovaných leteckých prepravných službách budú každým dňom len rozširovať a skvalitňovať.

www.bts.aero