Spoznaj kraj a vyhraj atraktívne a hodnotné ceny! To je výzva na leto pre návštevníkov Žilinského kraja

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:

Spolu s letom a prázdninami nadišiel čas vychutnať si naplno oddych, relax, ale aj dobrodružstvo na Slovensku. Pre všetkých návštevníkov Žilinského kraja prináša Krajská organizácia cestovného ruchu Žilinský turistický kraj (KOCR ŽTK)celoslovenskú súťaž Spoznaj kraj, ktorá prevedie turistov po všetkých regiónoch kraja a v závere leta môžu vyhrať hodnotné ceny.

Cieľom súťaže je podpora návštevnosti Žilinského kraja, jeho kultúrnych inštitúcií a tiež prírodných atraktivít, kúpeľov a iných zábavných subjektov. Do súťaže sa môžu zapojiť osoby staršie ako 18 rokov s korešpondenčnou adresou na území Slovenskej republiky, ktoré navštívia minimálne 15 miest zo zoznamu na súťažnej karte a získajú pečiatku. Získať pečiatku sa dá na 47 miestach v Žilinskom kraji zakúpením vstupného. Hracie karty sú k dispozícií v turistických informačných kanceláriách, v pokladniach kultúrnych zariadení, kúpeľoch a akvaparkoch. Záujemcovia si ju môžu vytlačiť zo stránky www.spoznajkraj.sk, kde sú aj ďalšie informácie o súťaži.

Spoznaj kraj a vyhraj atraktívne a hodnotné ceny

Žilinský kraj je dlhodobo jedným z najnavštevovanejších krajov Slovenska. V minulom roku navštívilo kraj 1 316 tis. návštevníkov. „Uvedomujeme si vážnosť situácie, ktorú spôsobila pandémia subjektom, pôsobiacim v oblasti cestovného ruchu a kultúrnych zariadení v našom kraji, pre ktoré takmer trojmesačné uzatvorenie môže mať likvidačné následky“, povedala výkonná riaditeľka KOCR ŽTK Iveta Chabadová. „V úsilí pomôcť uvedeným poskytovateľom služieb v CR sme pripravili celoslovenskú súťaž. Tá by mohla výrazne spustiť reštart letnej sezóny, prilákať návštevníkov a tým postupne oživiť cestovný ruch“, dodala Iveta Chabadová.

Neprehliadnite:
Hľadáte výborný tip ako zažiť leto na Slovensku? Kempy v Žilinskom kraji: nezabudnuteľné a skvelé zážitky s rodinou!

Súťaží sa o atraktívne ceny, ktoré venovali partneri projektu: KUBICASPORT, Spa Aphrodite Rajecké Teplice, TESCO, Kúpele Lúčky, Chaty Terchová, RYBA Žilina, Snowparadise Veľká Rača Oščadnica, Tatralandia, Kinekus, Pepsi, Kubínska hoľa, Omnitrade, Hotel Boboty***, AquaRelax Dolný Kubín a Teambuilding Terchová.

Spoznaj kraj a vyhraj atraktívne a hodnotné ceny

Vyhrať tak elektrobicykel, horský bicykel, rôzne víkendové pobyty, vstupy do aquaparkov či skipasy na zimu v Žilinskom kraji nebolo nikdy jednoduchšie.

Súťaž trvá od 1. 7. 2020 do 30. 9. 2020.

Tak neváhaj – spoznaj kraj, zapoj sa do súťaže a vyhraj!

www.spoznajkraj.sk