Orava ponúka dve novinky – pre milovníkov hudby aj sýtych raňajok! Obľúbené hity podporia vašu chuť


2094   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Odkaz z Oravy

Odkaz z Oravy na začiatku roka je určený pre priaznivcov rýchlych a chutných raňajok v spoločnosti obľúbených hitov, ktoré vám urobia deň krajším! V rytme obľúbených songov – aj v exteriéri si vezmite hudbu so sebou! Recepty na oboje máme…

Hudba vôkol nás…

Obľúbenej hudby v dobrej kvalite a poriadne nahlas sa nemusíte vzdať ani vtedy, keď odchádzate z domu. Vezmite si na chatu, na výlet do prírody alebo na zimnú opekačku outdoorový reproduktor Orava Crater-11. Po jednoduchom spárovaní so smartfónom vďaka Bluetooth zaznejú vaše top songy v čistých a dynamických tónoch, s vyladenými basmi a v strhujúcej dynamike, s výkonom 30 W. Na jedno nabitie vás zabaví až 8-hodinovou hudobnou šou. Nechýba mu ani prehrávanie z USB kľúča, FM rádio a pripojenie cez AUX.

Odkaz z Oravy

Jedna rada navyše…

Použiť ho môžete samostatne, po spárovaní dvoch Crater reproduktorov vás však vďaka funkcii True Wireless Stereo (TWS) milo prekvapí špičkový stereo zvuk. Crater-11 slúži aj ako powerbank, preto si ním expresne nabijete aj telefón či tablet. S krytím IPX7 je odolný aj voči vode, takže sa nezľakne ani dažďa a v lete si s ním užijete hudobnú šou s priateľmi aj pri bazéne. OMC: 89,90 €.

Neprehliadnite:

pomoc pri prechladnutí
Pomoc pri prechladnutí, vzpruha pre unavenú pleť
a prečo by ste si mali dopriať inhalačné saunovanie?

Niečo aj pre milovníkov hotdogov i vajíčok

Milujete vajíčka i poctivý domáci hotdog? Tieto sýte jedlá vás i vašich blízkych naštartujú do nového dňa, zachránia však hladné brušká aj ako rýchla večera. Na ich prípravu vám postačí jediný spotrebič – hotdogovač a vajíčkovar v jednom Orava HM-03 GR. Príprava je rýchla – v nádobe s nepriľnavým povrchom uvaríte naraz až 6 párkov. Robia sa v pare, takže budú šťavnatejšie a chrumkavejšie, než keby ste ich varili vo vode.

Odkaz z Oravy

A to nie je všetko…

Rožky sa po nastoknutí na ostne z nehrdzavejúcej ocele prehrejú po celej dĺžke a voňajú ako čerstvo upečené. Ak do varnej nádoby vložíte stojan na 6 vajíčok, za chvíľu ich máte na pare hotové presne tak, ako vám chutia najviac – na mäkko, na tvrdo či na hniličku. Vo varnej nádobe do 10 minút pripravíte na pare aj brokolicu, špargľu a kukuričné klasy, keď dostanete chuť na extra zdravú porciu. Orava HM-03 GR v novom farebnom vyhotovení môže byť váš za 42,90 €.

Aktuálny odkaz z Oravy nájdete na: www.orava.eu