Osviežujúce spríjemnenie čakania na električku žuvačkami Mentos Pure Fresh

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mentos Pure Fresh

Aj vám sa zdá byť čakanie na MHD nekonečné? Nechajte sa odmeniť a osviežte si čakanie! Žuvačky Mentos Pure Fresh prinášajú na dve zastávky električiek – v Bratislave na Námestí SNP a v Košiciach na Staničnom námestí – príjemné osvieženie do každodenného všedného čakania.

Mentos Pure Fresh

Zastávka električiek Námestie SNP v Bratislave a zastávka električiek Staničné námestie v Košiciach sa odeli do Mentos šatu. Každé 2 minúty v nich automat ponúka cestujúcim zadarmo ako darček balenie s ôsmymi obľúbenými žuvačkami Mentos Pure Fresh.

Zastavka Mentos_Kosice

Zastávka MHD je už z diaľky neprehliadnuteľná vďaka maxi baleniu jahodových žuvačiek Mentos Pure Fresh Fruit. Tie sa spolu s citrónovými Mentos žuvačkami stali novinkou roka v kategórii Žuvačky v tohtoročnom oceňovaní Voľba spotrebiteľov 2019. Jedna z bočných výplní zastávky sa zmenila na výklad plný žuvačiek Mentos, z ktorých automaticky každé 2 minúty až do 20. októbra 2019 v čase od 7. do 22. hodiny vypadne jeden valček osviežujúcich žuvačiek ako darček každému, kto stojí na zastávke a má na ne chuť. Spotrebiteľmi celosvetovo obľúbené žuvačky Mentos Pure Fresh sú bez cukru a obsahujú výťažky zo zeleného čaju.

Neprehliadnite: Svetový deň duševného zdravia

Automat na žuvačky Mentos sa cestujúcim prihovára priateľským hlasom. Oznamuje zvyšný čas do ponúknutia ďalšieho balenia žuvačiek Mentos Pure Fresh. Na zastávke hrá hudba, čo je tiež príjemným osviežením čakania na električku.

Mentos Pure Fresh

Všetkých cestujúcich zaujímavý nápad zaujal: malí aj veľkí sa ponúkajú žuvačkami, tínedžeri sa fotia pred výkladom so žuvačkami v ruke a osviežujúcim dobrodružstvom sa chvália sa na sociálnych sieťach…

www.mentos.sk

Visit Kosice Logo

 

 

 

 

www.visitkosice.org