ZNAČKA KVALITY SK pre sedem produktov spoločnosti Mecom


6889   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Značka kvality Mecom

Spotrebitelia sa už viac ako desať rokov stretávajú v obchodnej sieti s potravinami označenými logom ZNAČKA KVALITY SK. Každý slovenský výrobok, ktorý ocenenie dostane sa musí vyznačovať nadštandardnými kvalitatívnymi charakteristikami, ktoré zvyšujú jeho funkčnosť a pridanú hodnotu. Spoločnosť Mecom získala ocenenie hneď na niekoľko produktov.

Značka kvality Mecom

Označenie ZNAČKA KVALITY SK môže získať len produkt vyrobený na Slovensku. O udelení ocenenia rozhoduje odborná komisia vymenovaná ministrom pôdohospodárstva SR. Udeľovanie sa už tradične uskutočňuje na výstave Agrokomplex v Nitre. Tohto roku sa skupina ocenených výrobkov zväčšila o sedem produktov zo spoločnosti Mecom.

Odporúčame: Novinky spoločnosti Mecom Group…

Sme slovenský výrobca, ktorý zamestnáva viac ako tisíc ľudí. Toto ocenenie je výsledkom tvrdej práce každého jedného človeka v našej spoločnosti. Sme naň nesmierne hrdí,“ povedal Ladislav Čechovič z CEO spoločnosti Mecom pri preberaní ocenenia na sedem výrobkov od ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky Gabriely Matečnej.

Sitno a Malokarpatska salama Mecom

Prvý stupeň ZNAČKA KVALITY SK získali: saláma Sitno, Malokarpatská saláma, Flamenco saláma z radu Premium, Prešporská dusená šunka Premium, Turčianska šunka s čiernym korením Premium, Suchá klobása Premium a Teľacie párky. Tieto produkty môžu svoju kvalitu odteraz deklarovať aj logom ZNAČKA KVALITY SK, ktoré pribudne na ich obaloch.

Flamenco, Telacie parky, Dusena sunka, Sunka s ciernym korenim, Sucha klobasa, Mecom

www.mecom.sk


TagsGastro