Novinky spoločnosti Mecom Group na Agrokomplexe. Vyhodnotenie súťaže.


6156   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mecom Stanok Agrokomplex

Milovníci mäsových výrobkov sa majú na tohtoročnom Agrokomplexe (22. – 25. august 2019) na čo tešiť: spoločnosť Mecom si pre nich pripravila niekoľko noviniek a zaujímavostí. Vo svojom stánku predstaví novinky v produktovom rade Prémium.

Spoločnosť si pre návštevníkov výstavy Agrokomplex 2019 pripravil doslova prémiový zážitok chutí: počas všetkých dní výstavy budú môcť návštevníci ochutnať novinky z Premium radu v podobe šuniek ako Nitrianska, Prešporská či Turčianska s čiernym korením.

Mecom Piešťanská Zaudená šunka

Spoznajú tiež nové obaly v čierno-zlatých tónoch s rytinami, ktoré symbolizujú mäsiarske remeslo. „Snažíme sa našich zákazníkov vždy niečím prekvapiť, priniesť im nové kvalitné chute. Na Agrokomplexe spoznajú návštevníci šunky Mecom Premium a budú môcť ochutnať aj novinku Premium suchú klobásu. Veríme, že budú spokojní,“ uviedla Eva Sziglová zo spoločnosti Mecom.

Neprehliadnite: ZNAČKA KVALITY SK pre sedem produktov spoločnosti Mecom

Na výstave bude stánok spoločnosti rozvoniavať touto dobrotou s výraznou chuťou, vysokým obsahom mäsa a údenou na bukovom dreve. Spoločnosť má na Slovensku päť výrobných podnikov, v ktorých sa sústreďuje na výrobu kvalitných mäsových výrobkov.

www.mecom.sk

VÝHERCOVIA SÚŤAŽE

o darčekový balíček Prémiový zážitok chutí od spoločnosti Mecom Group.

Mecom Súťaž

Spomedzi tých, ktorí správne odpovedali na súťažnú otázku, že celý názov novej Nitrianskej šunky z radu Premium je Nitrianska kuracia šunka, sme vyžrebovali: Ľubicu K. zo Zvolena, Luciu B. z Kuzmíc a Romana H. zo Slatiny nad Bebravou.

Výhercom srdečne blahoželáme!