Plavky – top trendy 2019


3565   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Plavky

 

Pred blížiacou sa dovolenkou často riešime najmä plavky. Mali by byť módne, kvalitné, rýchloschnúce, elegantné, ale najmä pohodlné a samozrejme, aby dali vyniknúť tomu, čo je na ženskej postave pekné.

Jedným z najväčších trendov tohtoročnej sezóny budú jednoznačne jednodielne plavky. Ak také vo svojom šatníku ešte nemáte, určite zvážte ich kúpu. Dokážu totiž upútať na prvý pohľad, vytvarovať postavu a dodať vám šmrnc osudovej ženy. Ak sa pýšite dokonalou postavou a nechcete sa zahaľovať do celých plaviek, siahnite po jednodielnych plavkách s hlbokým výstrihom, výrezmi, romantickou čipkou, volánmi či kvetinovou potlačou, ale budete šik aj keď naopak uprednostníte na plavkách strohejšie šnurovanie, šnúrky a ďalšie neprehliadnuteľné športovo vyzerajúce detaily. Odvážnejšie dámy môžu upútať aj háčkovanými plavkami. Ak ste fanúšičkou retro štýlu a túžite sa na pláži cítiť ako filmová hviezda 50-tych rokov, zvoľte spodný diel plaviek s vysokým pásom. Tomuto strihu prepadli aj svetové celebrity ako napríklad Kim Kardashian a Taylor Swift.

Plavky

Sezóna leto 2019 viac nechá vyniknúť samotným farbám. Hoci je farbou roka koralová, pri plavkovej móde dizajnéri siahli radšej po výrazných, neónových farbách. Tieto neprehliadnuteľné letné farby sršia pozitívnou energiou a vytvárajú príjemnú dovolenkovú atmosféru.

Plavky

Pozrite si: V krajine Rozprávkovo s Lýdiou Eckhardt

Plavky

Širokú ponuku plaviek ponúka aj britská značka F&F. Tohtoročná kolekcia je inšpirovaná viacerými módnymi trendmi a zároveň je dostupná za veľmi prijateľnú cenu, takže si ich môžete vyskúšať hneď niekoľko.

Foto: F&F


TagsMóda