Sviatok zaľúbených klope na dvere. Inšpiratívne námety na valentínske darčeky pre dámu isto prídu vhod


4471   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Inšpiratívne valentínske darčeky pre dámu, vaša polovička si ich zamiluje

Valentín je obľúbeným sviatkom všetkých zadaných. Niektorí sa pri obdarovávaní svojich blízkych vrátia ku klasike. Kvety, šperk či chutný dezert poteší a spríjemní celý deň. Ak však chcete svoju polovičku prekvapiť, mali by ste staviť na niečo zaujímavé. Niečo, čo ste jej ešte nedarovali. Ak neviete, čo by to mohlo byť, inšpirujte sa týmito nápadmi na valentínske darčeky.

Štýlové doplnky

Tie najlepšie valentínske darčeky sú nielen pekné, ale aj praktické. K nim sa radia štýlové doplnky ako napríklad čapice, šály či kabelky. Ich výhodou je nielen to, že dokážu potešiť, ale aj to, že žena ich môže pravidelne nosiť.

Kabelku využije počas celého roka. Dobre urobíte ak vyberiete takú, ktorá sa bude hodiť k jej štýlu. Ak si neviete dať rady s farbou, stavte na klasiku v čiernej farbe.

Valentinske darceky, valentin kabelka

Čapice a šály sú taktiež príjemným darčekom. Vo februári býva ešte zima. Určite sa jej budú hodiť. Prípadne si ich odloží na ďalšiu sezónu.

K doplnkom sa radia aj slnečné okuliare či opasky. Problém pri týchto kúskoch je ten, že nikdy neviete, ako budú sedieť. Kupovať ich pre niekoho iného je risk.

Neprehliadnite:
Aké darčeky urobia radosť na sv. Valentína? My odporúčame ochutnať tento!

Zaujímavé oblečenie

Každá žena má šatník plný rôzneho oblečenia. Dokonca, nachádzajú sa v ňom aj veci, ktoré na sebe nemala ani raz. Práve preto musíte byť opatrní, ak sa takto rozhodnete.

Oblečenie dokáže potešiť najmä vtedy, ak je vyberané premyslene. To znamená, ak kúpite kúsky, ktoré sa skutočne hodia k štýlu vašej partnerky.

Nie je totižto nič jednoduchšie, ako vojsť do obchodu, vziať prvú spodnú bielizeň a podarovať ju. Ak si však dáte záležať a vyberiete nejaký zaujímavý sveter či tričko, uspejete.

Pri nakupovaní oblečenia sa vyhnite veciam ako nohavice či sukne. Ich výber je náročný aj pre samotnú ženu, nie ešte pre iného človeka. Každý kúsok má iný strih. Niektoré sedia veľmi dobre, iné vôbec. To, že poznáte správnu veľkosť, nestačí.

Valentinske darceky, damska mikina

Pre páry

Ak by ste chceli kúpiť partnerke oblečenie, no nechcete zostať len pri klasike, zvoľte mikiny pre páry. Tento originálny valentínsky darček poteší a vyčarí úsmev na tvári. Zladiť sa môžete nielen doma, ale aj vtedy, keď pôjdete spoločne niekam von či na nákupy.

Okrem mikín sa stretnete aj s ďalším typom oblečenia, ako napríklad tričkami a svetrami. Mikiny sú však praktické a vhodné na každodenné nosenie.

Spodná bielizeň

Spodná bielizeň je klasikou, ktorá možno neprekvapí až tak ako iné darčeky, no rozhodne poteší. Okrem podprseniek pokojne siahnite aj po pekných pančuškách, podkolienkach alebo nadkolienkach.

Vyberať si môžete zo širokej ponuky. Stretnete sa s viacerými farbami, strihmi a vzormi. Veľmi dobre vyzerajú jednofarebné typy. Prípadne stavte na nadkolienky s mašľou alebo inými doplnkami.

Valentinske darceky, damske nadkolienky

Iné darčeky

Do tejto kategórie sa radia napríklad parfémy, knihy, šperky a rôzne iné podobné dary. Jednoducho veci, ktoré sú stávkou na istotu. Ak vaša priateľka rada číta, zistite, ktorý spisovateľ je jej obľúbený a kúpte jej od neho knihu. Ak má rada parfémy, vyberte jej vôňu, ktorú používa. Prípadne kúpte niečo úplne iné.

Nájsť správny valentínsky darček pre ženu nemusí byť ťažké, ak si všímate maličkosti. Tie sú omnoho dôležitejšie, ako sa vám zdá. Aj taká vec ako napríklad obľúbený typ kávy či nápoja vám pri výbere pomôže.

Zhrnutie na záver

Tipov na valentínske darčeky pre ženu nie je nikdy dosť. Namiesto toho, aby ste kupovali každý rok to isté, vyskúšajte svoju polovičku prekvapiť. Vyberte jej štýlové doplnky, pekné oblečenie alebo voňavý parfém. Uvidíte, budete mať úspech.