Láska zdolá aj veľké prekážky. Jej sviatok sa blíži a my prezradíme tipy na voňavé valentínske darčeky


2998   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Prezradíme vám tipy na voňavé valentínske darčeky, aroma-difuter

Sviatok zamilovaných, ktorý každý rok pripadá na 14. február, dokáže ľudí rozdeliť na dva tábory. Naozaj by sme mu mali dať šancu, alebo by mal byť nemilosrdne vyškrtnutý z kalendára? Lásku a náklonnosť svojej milovanej polovičke môžeme vyjadriť kedykoľvek. Ale prečo nedať šancu práve dňu, keď je atmosféra presýtená láskou? Dnes sme pre vás pripravili niekoľko nápadov na valentínske darčeky, ktoré prinesú voňavú atmosféru až do pohodlia vášho domova. Veríme, že niektorý z nich využijete a pripravíte si spoločne krásny večer plný romantiky. Vyberiete si tento rok osvedčenú klasiku? Alebo prekvapíte svoju polovičku netradičným darčekom? Výber je na vás…

Príjemná atmosféra začína už vôňou

Vôňa je jeden z hlavných podnetov, ktorý pomáha utvoriť príjemnú atmosféru. Často je to práve vôňa, ktorá rozhoduje o tom, aké pocity budeme mať z daného dňa. Túžite navodiť príjemnú atmosféru počas valentínskeho večera? V tom prípade máme pre vás tip na skvelého pomocníka, ktorý rozvonia celý priestor. Aroma difuzéry môžete naplniť obľúbenou vôňou a nechať ich pracovať, zatiaľ čo vy si užijete príjemnú náladu a pohodu.

Vhodnou vôňou na večer je napríklad cédrové drevo, ktoré dokáže navodiť atmosféru romantiky. Pokojné a povznášajúce prostredie však dokážu docieliť i vonné esencie zo škorice alebo mandarínky. Je len na vás, pre ktoré sa rozhodnete a počas sviatku zamilovaných naplno vychutnáte.

 

Neprehliadnite:
Hľadáte dizajnový valentínsky darček pre svoju lásku? Nás oslovili originálne hodinky STEAMWATCH – šperk od Pavla Orvana

 

Balóny, ktoré sú nestarnúcou klasikou

Často sa stretávame s názorom, že sviatok zamilovaných je predovšetkým o darčekoch. Svoju lásku a náklonnosť môžete vyjadriť oveľa lepšie ako drahými darmi. Ide predovšetkým o to, že si spomeniete a pripravíte niečo zaujímavé. Nestarnúcou klasikou sú samozrejme balóny, ktoré vďaka nápisom a tvarom dokážu presne vyjadriť vaše myšlienky a pocity. Našou obľúbenou voľbou valentínskych darčekov sú balóny v tvare srdca. Stanú sa dokonalým zosobnením celej atmosféry, ktorá počas tohto sviatku vládne.

Prezradíme vám tipy na voňavé valentínske darčeky, balony-v-tvare-srdca

U nás objavíte hneď niekoľko prevedení balónov, ktoré sú na Valentína ideálnou možnosťou. Vždy si môžete objednať naše produkty až priamo k vám domov. V prípade, že bývate blízko našej špecializovanej predajne, ktorá sa nachádza v Poprade, môžete ju navštíviť priamo a využiť i službu naplnenia balónov héliom. Na vašu skorú návštevu sa už teraz tešíme…

Valentínske darčeky, ktoré nesklamú

Krásnym vyznaním sú i valentínske darčeky pre páry – vždy pripomenú, čo pre vás znamená vzájomné puto. Či už sú to dve časti jedného celku, alebo ladiace ponožky. Budú pripomienkou toho, čo pre seba navzájom znamenáte. Musíme si uvedomiť, že počas sviatku zamilovaných nejde o konzum, ale o vyjadrenie vzájomných pocitov.

A deti? Zvyknete darovať valentínske darčeky pre deti? Hoci je to sviatok zamilovaných, i malí nezbedníci si s radosťou rozbalia chutnú čokoládu alebo balíček cukríkov. Pretože láska má mnoho podôb. Môže byť romantická, priateľská i ochranárska. A počas sviatku lásky by sme mali osláviť všetky jej podoby.