Sign in / Join

Aké darčeky urobia radosť na sv. Valentína? My odporúčame ochutnať tento!


5330   -   1
Share:
Cokolada na Valentína

Deň zamilovaných na sv. Valentína je príležitosťou potešiť svojho partnera, partnerku milou pozornosťou. Vlastne každá príležitosť venovať svojej polovičke darček alebo pripraviť malé prekvapenie, je vítaná. A to hocikedy! Utužujeme tým vzťahy a robíme lásku a spolužitie nevšedné, pestré, stále zaujímavé. Dar za nás hovorí, že nám na partnerovi, partnerke záleží.

Cokolada na Valentína

Foto: chutnekytice.sk

Kvety, kvalitná čokoláda s ovocím, drobný šperk či kozmetika potešia za každých okolností. Ich výhodou je, že tieto darčeky môžeme, vrátane kvetov či tzv. jedlej kytice, poslať poštou alebo kuriérom, ak sa práve zdržiavame na sv. Valentína na inom mieste ako naša láska. Bez slov vyjadria, že nám na milovanej osobe záleží, že nezabúdame robiť jej radosť a túžime aspoň maličkosťou ozvláštniť vzájomný vzťah. Osobitne sa hodia aj pri začínajúcich vzťahoch, keď ešte celkom nevieme, akú má naša známosť budúcnosť. 

Neprehliadnite: Romantický Valentín v Bratislave?

Mladí manželia, ktorí už majú doma malého potomka, možno by na sviatok zamilovaných ocenili krátky romantický pobyt vo dvojici v blízkom wellness centre či kúpeľoch, alebo v niektorom zo slovenských historických hotelov, ktoré tento rok pripravili zaujímavé ponuky na romantické pobyty vo dvojici po celý rok. Stačí si včas vybrať, alebo potešiť darčekovým poukazom na takú romantiku a dátum pobytu si už dohodnete vo dvojici.

Cokolada na Valentína

Foto: chutnekytice.sk

Možností je naozaj veľa, stačí si vybrať, naplánovať a pozvať do kina, divadla, na koncert či romantickú večeru?

Inšpiruj sa: Hľadáte dizajnový valentínsky darček pre svoju lásku?

Ak vám napriek tomu nič nenapadne, nezúfajte. Vždy je tu príležitosť prekvapiť tým, čo nerobíte každý deň: napríklad manžel prinesie manželke raňajky do postele, uprace byt, urobí úlohy s deťmi, pripraví slávnostnú večeru, sám od seba nakúpi…  Manželka môže napríklad pripraviť najobľúbenejšie jedlo svojho partnera. Verte, že takých milých tipov na prekvapenie sa v každom vzťahu nájde dosť a dosť.

Cokolada na Valentína

Foto: chutnekytice.sk

Stačí rešpektovať odkaz sv. Valentína: chcieť svojmu milovanému, milovanej urobiť radosť, potešiť a prostredníctvom darčeka či prekvapenia prejaviť si navzájom ako nám na našom partnerovi záleží.

Titulná Foto: Pixabay


Aktivujte si

Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so zasielaním marketingových e-mailov a potvrdzujete súhlas so zásadami ochrany osobných údajov.