Avon verí v silu inšpiratívnych príbehov žien. Načerpáte z nich aj vy silu na prekonávanie vlastných problémov?


3828   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Avon kozmetika, inšpiratívne ženy kampaň Avon za zdravé prsia, Avonherstory1

Príbehy plné sily, odhodlania, lásky, radostí či starostí. Denne sa stretávame s rôznymi osudmi ľudí, ktoré v nás zanechajú hlbokú stopu, dokážu nás posilniť. V spoločnosti Avon veria, že každý príbeh môže byť inšpiráciou. Ako kozmetická spoločnosť, zameranou najmä na ženy, prichádza s novou kampaňou -#AVONherstory. Hlavnú rolu v nej zohrávajú silné príbehy žien.

Každý príbeh môže byť inšpiráciou. Niektoré môžu byť zdanlivo prosté, ale pre človeka s podobnou životnou situáciou znamenajú naopak obrovskou motiváciou. Niekoho inšpiruje odvaha slobodnej matky, iného zas odhodlanie zmeniť svoj život od základov alebo sila a chuť bojovať za svoje rozhodnutia, svoju rodinu alebo zdravie. O to viac ak sa boj za zdravie zmení na boj o život. Aj s takými príbehmi žien, ktorých minulosť aj súčasnosť poznačila choroba, sa v Avone stretávajú a to najmä prostredníctvom charitatívneho projektu AVON za zdravé prsia. Sú to navonok obyčajné ženy, ktoré majú však neobyčajnú  silu, odhodlania, chuť zvíťaziť a žiť.

Avon kozmetika, inšpiratívne ženy kampaň Avon za zdravé prsia, Avonherstory, charit_krajanie torty

Inšpiratívne príbehy silných žien

Pre spoločnosť AVON teda nebolo jednoduché vybrať len pár príbehov a žien, ktoré budú kampaň v tomto roku reprezentovať. Preto vyzývajú všetky ženy, aby sa zapojili prostredníctvom sociálnych sietí, kde budú zdieľať svoju fotografiu s jednoslovným, pre ne výstižným, označením a hastagom #AVONherstory. V rámci komunikácie kampane spoločnosť predstavila 6 žien, ktoré majú AVON vo svojej DNA. Jednou z nich je aj Andrea, AVON trénerka a slobodná mama, ktorá už druhý rok podstupuje liečbu rakoviny prsníka. Jej osudový boj jej zmenil život. Niečo jej aj vzal, ale zároveň aj veľa dal. Ako sama tvrdí: pár kíl navyše, nové prsia či kučeravé vlasy, ale hlavne lásku k farbám, ktoré vždy rozžiarili jej dni aj keď ona videla všetko čierne.

Avon kozmetika, inšpiratívne ženy kampaň Avon za zdravé prsia, Avonherstory, charita

Pre Máriu AVON zónovú manažérku, mamu a milovníčku života tiež nebola cesta, ktorou si prešla vždy jednoduchá. Naučila sa však dôverovať svojej intuícii a rozhodnutiam. Ide si za svojim cieľom a nebojí sa byť sama sebou. Jednou z najinšpiratívnejších je nielen pre AVON ambasádorka Dara Rolins. Pre mnohých je vzorom či už vďaka úspešnej speváckej kariére alebo životnému štýlu, ale najmä ženskej sile a energii. Podľa nej je dôležité si v živote udržať balans a zdravú rovnováhu v tom, že občas rozum predbehne srdce alebo srdce predbehne rozum. To všetko však k životu patrí. K inšpiratívnym ženám určite patria aj spisovateľka Andrea Coddington, stand-up komička Simona Salátová a zónová manažérka AVON Dáša Hatašová.

Neprehliadnite: Zaslúži si pozornosť a lásku

Všetky počas talkshow v rámci predstavenia sezónnych noviniek kozmetickej spoločnosti poodhalili svoje životné príbehy. Andrea Coddington, ktorá sa o svoj životný príbeh podelila so svojimi čitateľmi už vo svojej knižnej prvotine, vyzýva ženy, aby boli prajné, neporovnávali sa a verili si, lebo každá chyba či neúspech nás posúva dopredu, aj keď sa to v danej chvíli tak nezdá. Simona Salátová patrí v súčasnosti k výnimočným stand up komičkám na slovenskej scéne. Jej humor je prirodzený a je dôkazom toho, že život je taký, aký si ho urobíme. Tiene minulosti a ťažké detstvo prekonala vďaka svojej sile a húževnatosti. Dáša Hatašová zas patrí k ženám, ktorým sa do života votrela choroba. Napriek tomu nestrácala optimizmus a chuť žiť, čo napomohlo aj v jej boji za zdravé prsia.

Jarné novinky AVON

Pre AVON je práve zdieľanie osobného príbehu tým najlepším dôvodom na oslavu. Tú si môžete užiť aj s novými výrobkami, ktoré podčiarknu vašu krásu a stanú sa tak súčasťou vášho príbehu.

Dámska toaletná voda Herstory EDP

Toaleny parfum Herstory Avon

Nesie v sebe pozitívnu správu, v ktorú môže každá žena veriť a vyzdvihuje jej ženskosť a odvahu. Je  inšpirovaná skutočnými príbehmi žien. Rozpovedzte ten svoj a posilnite ním ostatné ženy. Hlavné tóny vône tvorí ružové korenie, kosatec a pačuli. V ružovom korení sa skrýva radosť, podmanivé pačuli dýcha exotikou a kosatec zdôrazňuje jemný nádych vôni.

Zhusťujúca predlžujúca špirála Euphoric

Zhustujuca predlzujuca spirala Euphoric Avon

Kefka špirály je mäkká v tvare presýpacích hodín. Docielite ňou objemné riasy – kefka s intenzívnymi karbónovo čiernymi pigmentmi zachytí každú jednu mihalnicu vďaka čomu dosiahnete dlhé husté riasy. Súčasne riasy vyživuje vďaka keratínu a vyživujúcemu ricínovému oleju v ľahkom zložení.

Vyplňujúce pleťové ampulky Skin Reset

Vyplnujuce pletove ampulky Skin Reset Avon

Inovatívna pleťová novinka značky ANEW obsahujúcu exkluzívnu prelomovú technológiu ProtinolTM, ktorá obnovuje 7 rokov straty kolagénu už za 7 dní. Na pleť pôsobí jedinečným spôsobom – pomáha podporovať tvorbu dvoch druhov kolagénu v bunkách a tým dvojnásobne posilňuje štruktúru pleti. Po 1 ampulke je pleť viditeľne sviežejšia a hladšia. Po 3 ampulkách vyzerá pleť plnšie, mladistvejšie a zdravšie. Po 7 ampulkách pleť vyzerá a je na pocit výrazne pevnejšia, intenzívne vypnutejšia a jemné línie sú vyhladené.** Pre najlepšie výsledky je ideálne opakovať 7-dňovú kúru každý mesiac. Balenie obsahuje 7 ampuliek s objemom 1,3 ml.

Rúž Matte Legend

Dosiahnete ním trvácne, matné a očarujúce profi líčenie pier už jedným ťahom. Diamantový tvar rúžu napodobňuje štetec na líčenie pier vďaka čomu sa jednoducho a precízne nanáša. Zloženie rúžu s podkladovou bázou uzamyká v perách hydratáciu a zachováva farbu, to znamená, že nepotrebuje samostatnú podkladovú vrstvu.

Súbor produktov telovej starostlivosti Encanto Charming

Toaletná voda Encanto Charming EDT Avon

 

Poskytuje 48-hodinovú hydratáciu pokožky so vzácnymi olejmi* a luxusné bohaté zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva. Encanto Charming je zmyselná telová starostlivosť, ktorá rozmazná vašu pokožku ako nikdy predtým. Súčasťou novinky je ľahko parfumovaný telový sprej, telové mlieko, ktoré hĺbkovo vyživuje a intenzívne hydratuje suchú pokožku až na 48 hodín, sprchovací gél, ktorý nevysušuje pokožku ako mydlo, ale  jemne čistí a vyživuje pokožku, olej do sprchy a do kúpeľa, ktorý sa rýchlo vstrebe, hydratuje, upokojuje a zjemňuje pokožku a tiež toaletnú vodu a výživný krém na ruky.

Sprchovací gél Encanto Charming Avon

Dobrá správa

Priaznivcov kozmetických produktov spoločnosti AVON iste poteší, že spoločnosť ukončila všetky povinné testovania produktov na zvieratách. Stala sa tak prvou svetovou kozmetickou spoločnosťou predávajúcou v Číne, ktorá zastavila testovanie na zvieratách naprieč portfóliom všetkých svojich značiek. Rešpektovanie dobrých životných podmienok zvierat je základným princípom filozofie bezpečnosti výrobkov spoločnosti AVON a tento postoj vychádza z 30 rokov práce zameranej na pozitívnu zmenu v tejto oblasti.

HERSTORY

Ako už z názvu vyplýva, nová dámska toaletná voda spoločnosti AVON je inšpirovaná skutočnými príbehmi žien. Rozpovedzte ten svoj a inšpirujte ostatné ženy. Hlavné tóny vône tvorí ružové korenie, v ktorom sa skrýva radosť, podmanivé pačuli dýchajúce exotikou a jemný nádych vôni zdôrazňuje kosatec. Herstory v sebe nesie pozitívnu správu, v ktorú môže každá žena veriť a ešte viac vyzdvihuje jej ženskosť a odvahu.

www.avon.sk

Súťažná otázka:

Napíšte do 6. marca 2020 názov novej kampane spoločnosti AVON,
v ktorej zohrávajú hlavnú rolu silné príbehy žien.  

Súťažný formulár môžu vidieť iba prihlásený užívatelia. Prosím, .