Lyžiarskych Oscarov obhájili Jasná aj Špindlerův Mlýn. Aj táto zima vás o kvalite presvedčí!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Jasná aj Špindlerův Mlýn obhájili lyžiarskych Oscarov

 V rakúskom meste Kitzbühel už po siedmy krát rozdávali lyžiarskych Oscarov. Udeľovanie ocenení World Ski Awards 2019 prinieslo radosť aj na Slovensko a do Českej republiky. 

Jasná aj Špindlerův Mlýn obhájili lyžiarskych Oscarov

Najlepším slovenským strediskom z desiatich nominovaných sa stala Jasná, ktorá tak získala titul Slovakia´s Best Ski Resort 2019. Dostala sa tak do spoločnosti najlepších svetových ski rezortov. „Tešíme sa, že sa nám podarilo už po piaty krát získať prestížne ocenenie v rámci podujatia World Ski Awards pre najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku. Vnímame to ako silný záväzok ďalej pracovať na rozvoji strediska, sledovať novinky a udávať trendy,“ informoval riaditeľ strediská Jasná Matej Hulej.  

Jasná

Ocenený bol aj najlepší lyžiarsky hotel. Z piatich nominovaných získal ocenenie Slovakia´s Best Ski Hotel 2019 Grand Hotel Praha Tatranská Lomnica. „Získané ocenenie si nesmierne vážime. Nie je to len ocenenie, ale aj potvrdenie nekompromisného úsilia celého tímu. Titul Best Ski Hotel si odnášame už po 4-krát za sebou a utvrdzuje nás v tom, že aj keď nie sme primárne ski in ski out hotel, dokážeme našimi službami vytvoriť hosťom ideálnu lyžiarsku dovolenku.

Neprehliadnite: Zimnú sezónu vo Vysokých Tatrách opäť otvorila jedinečná atrakcia – ľadový dóm

Hostia sa na blízky svah dostanú pohodlne hotelovým skibusom, skipas im nabije recepcia a k dispozíciu majú lyžiareň a ďalšie doplnkové služby. Vždy je pre nás odmenou, ak hostia odchádzajú s pocitom, že prežili kvalitnú zimnú dovolenku. Toto ocenenie nás v tom utvrdzuje a bude pre nás výzvou ho aj naďalej obhajovať,“ uviedol riaditeľ Grandhotela Praha Jaroslav Jedlička.

Jasná aj Špindlerův Mlýn obhájili lyžiarskych Oscarov

Uspel aj aj český Skiareál Špindlerův Mlýn, ktorý už po piaty krát získal prestížnu cenu  “Best Czech Skiresort”. „Obhájiť víťazstvo po piaty krát za sebou už niečo znamená. Úspech vnímam ako ocenenie našej celoročnej práce a snahy neustále skvalitňovať služby v našom stredisku. Ľudia vidia a cítia, že sa skiareál posúva každým rokom k lepšiemu. Aj v tomto roku sme investovali do modernizácie a zaviedli flexibilné ceny skipasov. Lyžiari si ich budú môcť kúpiť podobne ako letenky z pohodlia svojho domova a bude platiť, že čím skôr si ich kúpia, tým budú lacnejšie,“ prezradil riaditeľ Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

Jasná aj Špindlerův Mlýn obhájili lyžiarskych Oscarov

Najlepším lyžiarskym strediskom pre rok 2019 sa stal a titul World´s Best Ski Resort získal francúzsky rezort Val Thorens.

World Ski Awards ™ je prestížna súťaž a zároveň globálna iniciatíva vyzdvihujúca a oceňujúca výnimočné projekty v lyžiarskom cestovnom ruchu. Samotnému vyhláseniu výsledkov predchádza niekoľkomesačné hlasovanie verejnosti a odborníkov z radov lyžiarskeho biznisu, ktorí oceňujú kvalitu zimných stredísk na celom svete, úroveň ich infraštruktúry ako aj rozsah a ponuku ich služieb.