Prírodná kozmetika Beauty Jar – pocit šťastia, doping zdravia a vytúžená harmónia pre vaše telo


7323   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Prírodná kozmetika Beauty Jar – to najlepšie pre vaše telo

Možno i vás už začína moderná kozmetika plná chémie celkom vyčerpávať. Hľadáte riešenie? Určite vás poteší, že jestvuje alternatíva, spĺňajúca najprísnejšie kritériá prírodnej a súčasne cenovo dostupnej kozmetiky. Naša rada a výborný tip je: Beauty Jar. Tu je niekoľko zaujímavostí, ktoré by ste o nej mohli vedieť…

Hlavným mottom, ktorého sa držali zakladatelia značky Beauty Jar, je dôraz na čisté prírodné zloženie. Kozmetika plná chemikálií je síce lacnejšia na výrobu a vie byť aj celkom účinná, no pri dlhodobom používaní ľudskému telu viac škodí ako pomáha. Nehovoriac o tom, že moderná kozmetika je akoby bez „duše“. Vývojári kozmetiky Beauty Jar si dali za úlohu vytvoriť kozmetiku, ktorá bude vzbudzovať emócie a príjemné pocity, pri každom jednom použití.

Prírodná kozmetika Beauty Jar – to najlepšie pre vaše telo

Dôraz na ekológiu začína už pri baleniach kozmetiky Beauty Jar, ktoré sú stopercentne recyklovateľné. Samotná kozmetika obsahuje minimálne 90% prírodných zložiek a nie je testovaná na zvieratách. Keďže firma Beauty Jar si chce zachovať svoju exkluzivitu, jej produkty zakúpite výlučne v e-shope Herbatica. A o akých produktoch to hovoríme? Nás zaujali napríklad tieto:

Liečivá bomba do kúpeľa

Prírodná kozmetika Beauty Jar – to najlepšie pre vaše telo, beauty jar cosmic girl

Tento produkt si zamilujete už na prvý pohľad. Bomba do kúpeľa vyzerá navonok ako zmenšenina nejakého vesmírneho telesa. Dostupná je v rôznych arómach a zloženiach. Napríklad, bomba do kúpeľa Beauty Jar – COSMIC GIRL obsahuje sladký mandľový olej, kvalitnú morskú soľ a nádhernú prírodnú višňovú arómu. Po umiestnení do vody sa z bomby začne uvoľňovať soľ a mandľový olej obsahujúci množstvo minerálov, ktoré regenerujú a zjemňujú pokožku. Každý kúpeľ bude zrazu obrovským zážitkom!

Pre blondínky z mozgami

Prírodná kozmetika Beauty Jar – to najlepšie pre vaše telo,

Výrobky nie sú známe len svojimi skvelými účinkami a originálnym prírodným zložením, ale aj unikátnymi názvami. Napríklad, šampón pre blondínky nesie vtipný názov BLONDE WITH BRAINS. Je určený na komplexnú starostlivosť o blond vlasy, zabraňuje ich žltnutiu a obsahuje množstvo účinných látok – citrónový olej, jojobový olej, med, či proteíny hodvábu.

Účinný Hocus Focus

Prírodná kozmetika Beauty Jar – to najlepšie pre vaše telo,

Nie, žiadny hókus-pokus! Krém na nohy HOCUS FOCUS má overené prírodné zloženie, ktoré preukázateľne funguje. Obsahuje kakaové maslo a výťažky z avokáda s vysokým obsahom vitamínov, minerálov a mastných kyselín. Tieto účinné zložky vyživujú, hydratujú a chránia pokožku nôh.

Samozrejme, vymenúvaním zaujímavých produktov Beauty Jar by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho. Ak sa chcete zasmiať na vtipných názvoch a dopriať si prémiovú prírodnú kozmetiku a za výborné a dostupné ceny, navštívte e-shop Herbatica, kde nájdete celú ponuku na jednom mieste. Odporúčame!

Súťaž:

SÚŤAŽ o balíček prémiovej prírodnej kozmetiky Beauty Jar.

Súťažná otázka:

Napíšte nám názov e-shopu s prírodnou kozmetikou, ktorý – ako jediný – distribuuje Beauty Jar na Slovensku. Termín uzávierky súťaže: 12. jún 2020

Správnu odpoveď zasielajte na facebook lexikon sk, do súťažného článku

Herbatica logo

 

 

www.herbatica.sk