Neodolateľná vôňa a chuť chleba! Domáce pečenie s Ražným kváskom odporúča Dr. Oetker.


5930   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Domáce pečenie s Ražným kváskom od Dr. Oetker, domaci-kvaskovy-chlieb

Domáce pečenie z kvásku sa v súčasnosti teší veľkej obľube. Kto by odolal lahodnej vôni čerstvo upečeného chleba či pečiva? Tento rozširujúci sa voňavý trend vníma aj dobre známy špecialista na pečenie Dr. Oetker, ktorý sa rozhodol aktuálne obohatiť slovenský trh o trendovú novinku – sušený Ražný kvások na moderné pečenie kváskového chleba a pečiva.

Skúste prekvapiť svojich najbližších čerstvým bochníkom s nádychom domácej tradície. Mať doma čerstvý chlieb, alebo iný druh pečiva, je na nezaplatenie. Venujte preto trochu času jeho príprave. Verte, všetci budú očarení a vaše úsilie bude korunované úspechom. Tak neváhajte a popustite uzdu svojej fantázii. Vytvoriť vynikajúce domáce kváskové pečivo nikdy nebolo jednoduchšie!

Domáce pečenie s Ražným kváskom od Dr. Oetker, Dr_Oetker_Zitny_Razny_kvasek_15g

Rýchla kvásková mágia  

Milovníci domáceho pečenia zbystrite pozornosť! Na slovenský trh prichádza praktický pomocník, ktorý sa oplatí mať vždy po ruke. Dr. Oetker predstavuje jedinečnú NOVINKU vhodnú aj pre domáce pekárne – sušený Ražný kvások na moderné pečenie kváskového chleba a pečiva. Inšpirujte sa a vyčarujte si v pohodlí domova chrumkavý kváskový chlieb, vláčny mazanec alebo ďalšie fantastické druhy sladkého či slaného pečiva. Objavte kúzlo kvásku, ktorý obsahuje baktérie mliečneho kvasenia, vďaka čomu budú mať vaše dobroty dokonalú, jemne kyslastú chuť i vôňu a vydržia dlhšie čerstvé.

Neprehliadnite:
Džemujte a želírujte na MAXImum

Pre okamžité použitie sušeného kvásku je potrebné do cesta pridať aj droždie. Vďaka kvásku a droždiu váš chlieb či mazanec bude krásne nakysnutý a zároveň vzdušný. Novinka je ideálnou voľbou aj pre vegánov. Jeho výhoda spočíva tiež v praktickom jednorazovom balení na 500 g múky. Vďaka Ražnému kvásku Dr. Oetker bude vaše pečivo chutiť dokonale – ako z tradičnej pekárne so zárukou úspechu a spokojnosti.

Cibulovy Chlieb

Oživená tradícia

Preferujete tradičnú metódu kváskovania? Ak áno, sušený Ražný kvások Dr. Oetker môžete jednoducho oživiť a domáci chlieb piecť z čerstvého kvásku bez potreby ďalších kypriacich látok. Návod na oživenie kvásku a inšpiratívne recepty nájdete na stránke www.oetker.sk/kvasok

Kvaskova Vianocka

Receptové inšpirácie

Skvelý recept na domáci kváskový chlieb nájdete priamo na zadnej strane obalu výrobku. Ďalšie skvelé inšpirácie na slané a sladké recepty nájdete na stránke www.oetker.sk/kvasok

Pečivo, ktoré si upečiete doma podľa receptov, ktoré pripravuje Dr. Oetker, bude voňavé a vhodné na akúkoľvek príležitosť. Je len na vás či bude bochník „slávnostný“, alebo každodenný. Prajeme vám dobrú chuť!

Dr. Oetker

 

 

 

 

Viac informácií o produktoch Dr. Oetker a skvelé inšpirácie nájdete na
www.oetker.sk