Rozhodujete sa založiť si jazierko či bazén? Minibager alebo bager pomôžu pri výkopových prácach


2841   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Minibager alebo bager: pomôžu pri výkope jazierka, bazénu alebo aj žumpy

Bager vie byť naozaj všestranným pomocníkom. Tie menšie viete využiť často aj pri menších prácach na záhrade alebo stavbách. A tie väčšie zase oceníte, ak vás čaká niečo náročnejšie, pri čom potrebujete byť efektívni. Čo tak si jeden taký zaobstarať?

Zájdite si po bager do požičovne

Najvýhodnejším riešením, ak ho potrebujete len nárazovo je požičovňa stavebných strojov Zeppelin. Nájdete v nej rozsiahlu ponuku – od minirýpadiel, cez jednoduchšie kolesové až po ťažké pásové bagre s robustnou konštrukciou. Príslušenstvo je samozrejmosťou a takisto efektívnosť i bezpečnosť strojov.

Neprehliadnite:
Čo znamená bezpečný oddych doma? Bezpochyby vlastná vírivka a sauna na mieru a relax je zaručený

Kedy využijete minirýpadlo?

Chceli by ste mať na záhrade jazierko alebo bazén a chcete si to zariadiť svojpomocne? Zabezpečte si minibager. Oceníte ho aj pri aktivitách ako sú menšie stavby, úpravy pozemku či odstraňovanie krovín. Takisto minirýpadlo pomôže pri hĺbení základov či žumpy.

Kedy využijete bager?

Väčšie stroje uvítate najmä vtedy, ak ste živnostník alebo podnikáte v oblasti stavebníctva. A možno je to pre vás iba sezónne privyrobenie si. V tom prípade si skúste zaobstarať použitý stroj. Bude to pre vás výhodnejšie.

Vďaka širokému sortimentu pracovných nástrojov je využitie bagra naozaj širokospektrálne. Spomeňme napríklad práce, pri ktorých potrebujete dlhší dosah – tu sa oplatí staviť na pásové bagre longreach CAT. Pokiaľ hľadáte niečo jednoduchšie, odporúčame kolesové bagre Caterpillar. Vďaka automatizovanému rýchloupínaču typu CW40 dokážu efektívne pracovať s množstvom príslušenstva.

Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, myslite na to, že zaobstarať si nový nebýva vždy najrozumnejším riešením. Poobhliadnite sa najprv po požičovni či použitých strojoch.