SMOLENICKÝ ZÁMOK cez víkend OVLÁDNU STRAŠIDLÁ. Ale nebojte sa, bude to zábavné.


5855   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Smolenický zámok strašidlá

Ak nemáte na najbližší októbrový víkend plán na rodinný výlet, namierte si to s deťmi na Smolenický zámok v Trnavskom kraji. Ovládnu ho strašidlá, duchovia a aj všakovaké ďalšie rozprávkové postavičky, ktoré malým aj veľkým návštevníkom vyrozprávajú svoje nevšedné a pomaly zabudnuté príbehy.

Smolenický zámok strašidlá

Posledný októbrový víkend bude v Smoleniciach patriť zaujímavým strašidelným bytostiam. Od 26. do 27. októbra 2019 budú na zámku strašidelné prehliadky, na ktorých návštevníkov budú čakať – do detailov odetí v historických kostýmoch – talentovaní herci a tanečníci. No  predovšetkým čarovná a rozprávková atmosféra.

Neprehliadnite: Viete, kde je najväčšia medová kvapka?

Smolenický zámok bude počas soboty 26. októbra prístupný od 11. do 22. hodiny a v nedeľu (27. 10.) od 10. do 19. hodiny. Prehliadky začínajú každých 20 minút a sú limitované počtom osôb. Lístky na konkrétny deň a čas sa dajú kúpiť cez internet (http://bit.ly/StrasidlaNaSmolenickomZamku).

Smolenický zámok strašidlá

Návštevníci zámku sa môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program. Nebude chýbať remeselný trh, šermiarske vystúpenie, hod sekerou, lukostreľba či maľovanie na tvár. V rámci návštevy zámku je zaujímavá aj prechádzka po okolí zámku. Odporúčame hradisko Molpír, z ktorého sa vám naskytne krásny pohľad na jeseňou zafarbenú krajinu. Prechádzka na hradisko nie je turisticky náročná a určite ju zvládnu aj vaše deti.

Foto: OZ Karpatoš a Slovakiatravel
www.regiontrnava.sk