Aké sú top zimné trendy na slávnostné líčenie? Spoločnosť AVON Cosmetics pozná odpoveď.


4283   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
AVON Cosmetics

Pri darovaní ide predovšetkým o milé prekvapenie. Iste nič nepokazíte, ak siahnete po novinkách spoločnosti AVON Cosmetics na trendové líčenie na slávnostné chvíle, ktoré dámy na konci roka čakajú a pre pánov po novej pánskej vôni, Musk Freeze EDT, ktorá sa čerstvo objavila v ponuke.

Horúce trendy novinky v líčení z AVONU

AVON Cosmetics, Tekuty Ocny Tien A Ceruzka V 1 Show Glow

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinky dekoratívnej kozmetiky Show Glow, vďaka ktorým dosiahnete okúzľujúce trblietavé večerné líčenie. S nimi zažiarite a budete hviezdou v spoločnosti. Trendom je jas. Je to jeden z top zimných trendov. Trblietavé oči a žiarivá pleť sú perfektným začiatkom. Rovnako zlato na pleti je vždy zaručene trendy. Túto sezónu môžete ísť ešte ďalej a rozhodnúť sa pre holografický lesk na pery. A ak pridate zlaté falošné pehy, ste pripravená zažiariť.

AVON Cosmetics, Rozjasnovac Show Glow

AVON Cosmetics, Holograficky Lesk Na Pery Show Glow

Rozjasňovač v púdri Show Glow – dodáva pleti svieži, mladistvý a jasný vzhľad. Jemne naneste na líca, miesto nad perami, špičku nosa a vnútorný kútik oka, alebo na celú tvár.

Tekutý očný tieň a krémová ceruzka v 1 Show Glow – vytvorí neuveriteľne zaujímavý lesk okolia očí.

Trendový holografický lesk na pery Show Glow – pritiahne na vás všetky pohľady. Vyskúšajte ho na perách pre hviezdny efekt.

Ceruzky na líčenie Show Glow – magická tyčinka s kombináciou perleťových a trblietavých pigmentov vytvára skutočne trendy efekt. Naneste na oči, tie sa rozžiaria; podobný postup platí aj pre líca; ako trendy metalické pehy.

AVON Cosmetics, Ceruzka Na Licenie Show Glow

Dôkladným čistením k mladistvejšie vyzerajúcej pleti

Vďaka novinke pleťovej starostlivosti od spoločnosti AVON Cosmetics už čistenie pleti nemôže byť jednoduchšie. Čistiaci gél do sprchy Triple Action 3 v 1 pleť nielen čistí, ale súčasne ju aj odličuje a zároveň pôsobí ako maska – vyživuje a hlboko hydratuje pleť. Výrobok je obohatený o vitamín E, výťažok z morských rias a bambucké maslo a je vhodný pre každú vekovú kategóriu a každý typ pleti.

AVON Cosmetics, Cistiaci Gel Do Sprchy Triple Action

AVON Cosmetics, Žinka Na čistenie Pleti 3 V 1

Aby ste dosiahli pri čistení čo najlepší efekt, môžete použiť žinku na čistenie pleti 3 v 1. Skladá sa z troch častí, ktoré sa odporúčajú používať nasledovne: prvú drsnú časť na exfoliáciu, stredne drsnú časť na zapracovanie produktov na čistenie pleti a tretiu jemnú časť na odstránenie produktov na čistenie pleti a masiek. Výsledkom je dokonalé očistená pleť.

AVON Cosmetics, Musk Freeze

Pre pánov intenzívne osvieženie s novou vôňou

Spoločnosť AVON Cosmetics nezabúda v zimnom čase ani na mužov. Práve teraz rozširuje portfólio pánskych vôní značky Musk o ďalšiu novinku s názvom Musk Freeze EDT. Je svieža, energická a ideálna na aktívny deň. Ocenia ju predovšetkým muži, ktorí sú fanúšikmi športu. Novinku tvorí zmes tónov ľadovej bazalky, ktorú doslova nabíja vysokohorská vôňa borievky a šalvie horskej v kombinácii s chladivým akordom Hivernal®, esenciou ľadových vrcholov – všetko položené na základe slivkového konáriku.

AVON Cosmetics, Musk Freeze EDT

AVON, Gulockovy Deo Antiperspirant Musk Freeze

Osviežujúca technológia Hivernal® má výkonné molekuly, ktoré vystihujú arómu osviežujúceho vzduchu ľadových vrcholov a dodávajú intenzívnu sviežosť a dlhotrvajúci pocit chladenia. Okrem toaletnej vody ja v ponuke v rovnakej vôni aj guľôčkový deo antiperspirant Musk Freeze.

www.avon.sk


TagsAVON