Vyhodnotenie súťaže – Festivalové líčenie s Darou


4766   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
líčenie

Naše leto je nielen dovolenkové, ale aj festivalové. Po celom Slovensku sa konajú desiatky všakovakých festivalov, na ktoré sa treba primerane vystrojiť. Dara Rolins vám ukáže ako na to a súčasne predstaví letné festivalové líčenie a novinky z dielne spoločnosti AVON.

Trblietavé riasy, rozjasnená pleť, hravé detaily v podobe ozdôb na tvár a telo či okúzľujúce nechty. Stačí týchto pár horúcich tipov a budete na festivale neprehliadnuteľná. Dara Rolins vám prezradí v štyroch krokoch ako na to s letnými festivalovými novinkami dekoratívnej kozmetiky z dielne spoločnosti AVON. Novinky sú inšpirované západným americkým pobrežím. Dara si novinky vyskúšala ako prvá. Skúste to s ňou aj vy podľa jednotlivých krokov:

1. KROK

Rozjasňujúce kvapky

líčenie AVON

Horúcim trendom tohto leta sú rozjasňujúce kvapky, ktoré pristanú každému tónu pleti. Na výber sú 3 odtiene, pričom každý s iným efektom – ružovkastý jas, bronzový jas či perleťový rozjasňovač. Použiť môžete aj všetky naraz a to v takomto postupe:

– bronzový na spodný okraj lícnych kostí,
– ružový do stredu líc
– perleťový nad líčka, pod obočie a nad pery.

Aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí naniesť kvapku rozjasňovača na pleť a jemne ju vklepať prstami do pokožky.

2. KROK

Zhusťujúca špirála Big and Magical

líčenie AVON

Netradičné líčenie očí dosiahnete s novou farebnou špirálou vo viacerých odtieňoch, ktorá dodá vašim riasam nielen krásnu farbu ale aj trblietavý efekt. Pre dosiahnutie intenzívnej farby je potrebné naniesť viacero vrstiev. Špirálu dostanete v 5 jemne trblietavých odtieňoch.

3. KROK

Pečiatkovacie pero na tvár a telo Spotlight

líčenie AVON

Ozdobte si tvár či telo s novým pečiatkovacím perom – patrí to k festivalovej atmosfére. Vďaka nemu zaujmete hravými detailmi a ozvláštnite si svoj celkový look. Trendy pečiatky sú v ponuke v dvoch rôznych vzoroch.

4. KROK

Lak na nechty Mystical Fantasies

líčenie AVON

Posledným krokom je manikúra. Nové laky na nechty s lesklým gélovým efektom, ktoré sú v ponuke v 6 hybridných odtieňoch, dotvoria vaše festivalové líčenie. Majú intenzívny lesk bez použitia UV lampy. Navyše sú bezpečné pre nechty a používajú sa ako bežný lak na nechty.

www.avon.sk

Vyžrebovanie

1. júla 2019 bola ukončená súťaž o letný kozmetický balíček – festivalové líčenie spoločnosti AVON. Spomedzi správnych odpovedí (Pohoda Festival, Letisko Trenčín, 11. – 13. 7. 2019, Grape Festival, Letisko Piešťany, 9. – 10. 8. 2019, Uprising Festival, Zlaté piesky, 23. – 24. 8. 2019) bolo vyžrebovaných 5 výherkýň:
Kristína K.
, Martin, Lenka H., Bratislava, Anka V., Soľ, Klára K., Čadca a Ivana F., Trebišov.

Srdečne blahoželáme!