Festivalové líčenie s Darou

Share:
líčenie

Naše leto je nielen dovolenkové, ale aj festivalové. Po celom Slovensku sa konajú desiatky všakovakých festivalov, na ktoré sa treba primerane vystrojiť. Dara Rolins vám ukáže ako na to a súčasne predstaví letné festivalové líčenie a novinky z dielne spoločnosti AVON.

Trblietavé riasy, rozjasnená pleť, hravé detaily v podobe ozdôb na tvár a telo či okúzľujúce nechty. Stačí týchto pár horúcich tipov a budete na festivale neprehliadnuteľná. Dara Rolins vám prezradí v štyroch krokoch ako na to s letnými festivalovými novinkami dekoratívnej kozmetiky z dielne spoločnosti AVON. Novinky sú inšpirované západným americkým pobrežím. Dara si novinky vyskúšala ako prvá. Skúste to s ňou aj vy podľa jednotlivých krokov:

1. KROK

Rozjasňujúce kvapky

líčenie AVON

Horúcim trendom tohto leta sú rozjasňujúce kvapky, ktoré pristanú každému tónu pleti. Na výber sú 3 odtiene, pričom každý s iným efektom – ružovkastý jas, bronzový jas či perleťový rozjasňovač. Použiť môžete aj všetky naraz a to v takomto postupe:

– bronzový na spodný okraj lícnych kostí,
– ružový do stredu líc
– perleťový nad líčka, pod obočie a nad pery.

Aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí naniesť kvapku rozjasňovača na pleť a jemne ju vklepať prstami do pokožky.

2. KROK

Zhusťujúca špirála Big and Magical

líčenie AVON

Netradičné líčenie očí dosiahnete s novou farebnou špirálou vo viacerých odtieňoch, ktorá dodá vašim riasam nielen krásnu farbu ale aj trblietavý efekt. Pre dosiahnutie intenzívnej farby je potrebné naniesť viacero vrstiev. Špirálu dostanete v 5 jemne trblietavých odtieňoch.

3. KROK

Pečiatkovacie pero na tvár a telo Spotlight

líčenie AVON

Ozdobte si tvár či telo s novým pečiatkovacím perom – patrí to k festivalovej atmosfére. Vďaka nemu zaujmete hravými detailmi a ozvláštnite si svoj celkový look. Trendy pečiatky sú v ponuke v dvoch rôznych vzoroch.

4. KROK

Lak na nechty Mystical Fantasies

líčenie AVON

Posledným krokom je manikúra. Nové laky na nechty s lesklým gélovým efektom, ktoré sú v ponuke v 6 hybridných odtieňoch, dotvoria vaše festivalové líčenie. Majú intenzívny lesk bez použitia UV lampy. Navyše sú bezpečné pre nechty a používajú sa ako bežný lak na nechty.

www.avon.sk

Pozor súťaž!

Práve sa doslova roztrhlo vrece s letnými festivalmi rôzneho zamerania.
Napíšte názov, miesto a dátum konania aspoň jedného celoslovenského festivalu.
Spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme piatich, ktorým pošleme letný festivalový balíček spoločnosti AVON.

Do súťaže sa môžete zapojiť vyplnením súťažného formuláru nižšie alebo priamo odoslaním emailu na info@lexikon.sk

Súťažná otázka: Napíšte názov, miesto a dátum aspoň jedného celoslovenského letného festivalu.

Termín súťaže: 14. - 30. jún 2019

Polia označené * sú povinné.

Share: