Poznáte cestu k trendovej kuchyni? Kuchyne Panama vám ukážu ako nájsť moderné srdce domova.

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Kuchyňa Panama ako srdce domácnosti

Kuchyňa je doslova srdce domácnosti. So stále novými a dokonalejšími materiálmi a kuchynskými spotrebičmi sa neustále mení. Spolu s vymoženosťami techniky a ich uplatnením v domácnosti, rastú aj naše nároky na vybavenie tejto najdôležitejšej časti bytu. Ak sa rozhodneme pre novú kuchyňu, či jej rekonštrukciu, nastáva čas osloviť, vybrať a rozhodnúť sa pre špecializovaných odborníkov. Dobrá rada sa isto zíde. Skúsený a rokmi overený tím s interiérovým dizajnérom dokážu prepojiť naše predstavy o novej kuchyni s technickými a priestorovými možnosťami bytu. V spoločnosti PANAMA – KUCHYNE sa o zákazníka postarajú naozaj komplexne. Vitajte a cíťte sa ako doma…

Kuchyňa Panama ako srdce domácnosti

Dokonalé naplánovanie

Pri výbere kvalitnej, esteticky peknej a zároveň modernej kuchyne v tomto overenom kuchynskom štúdiu najskôr zisťujú predstavy a potreby zákazníka a navrhnú funkčné a dispozičné riešenia. Potom sa dizajnér spolu so zákazníkom pustí do detailného 3D grafického návrhu vysnívanej kuchyne alebo interiéru. Súčasťou následnej vizualizácie je model kuchyne a zakreslenie praktického rozmiestnenia elektroinštalácie, vodoinštalácie, odpadov, plynu. V cenovej kalkulácii sú zahrnuté aj také služby ako doprava, donáška, profesionálna montáž a pozáručný servis.

Kuchyňa Panama ako srdce domácnosti

Kuchyňa Panama ako srdce domácnosti

Neprehliadnite: Milujete večery pri ohni?

Prednosťou spoločnosti PANAMA – KUCHYNE je i to, že záujemcovi dokáže poradiť komplexne pri výbere nábytku, podláh, interiérových dverí, spotrebičov, tapiet doplnkov, osvetlenia, sklenených predelových stien, či kamenných a keramických pracovných dosiek. Slovom, poradia so všetkým, čo patrí do dokonalého interiéru.

Kuchyňa Panama ako srdce domácnosti

Kuchyňa Panama ako srdce domácnosti

Cesta k trendovej kuchyni

Dobre a do detailov naplánovaný projekt je základom spokojnosti majiteľa novej kuchyne. Skúsený dizajnér poskytuje originálne riešenie, ušité nielen na mieru priestorovým požiadavkám budúcej kuchyne, ale aj estetickým predstavám zákazníka. Profesionálne rady ocení každý kto kupuje kuchyňu napr. do novostavby, alebo prerába túto dôležitú časť obytného priestoru v staršom objekte. Odborníci spoločnosti, ktorí sa komplexným servisom zaoberajú, dennodenne sledujú trendy aj v technickom napredovaní. Ušetria vám čas a v konečnom dôsledku aj financie.

Kuchyňa Panama ako srdce domácnosti

PANAMA-KUCHYNE, s. r. o. vznikla pred 12 rokmi ako rodinná firma so sídlom v Banskej Bystrici a s cieľom ponúkať sortiment hlavne od slovenských výrobcov nábytku. Spoločnosť ponúka kvalitný tovar a poskytuje nadštandardné komplexné služby v oblasti plánovania interiérov, kuchýň na mieru, obývacích stien, spální, kancelárskeho nábytku a detských izieb. Výhodou skúseného profesionálneho tímu je, že dokáže klientovi doladiť – okrem samotného nábytku a spotrebičov – aj všetko, čo dokonalá kuchyňa či interiér potrebujú.

Kuchyňa Panama ako srdce domácnosti

www.panama-kuchyne.sk

Vyhodnotenie súťaže
nájdete na našej facebookovej stránke. Víťazovi gratulujeme a tešíme sa na ďalšie podobné súťaže.

Redakcia