Milujete večery pri ohni? Je najvyšší čas zabezpečiť si prístrešok na palivové drevo na zimu.

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
prístrešok na palivové drevo

Len čo sa po horúcom lete objavia prvé prejavy jesene, začnú majitelia rodinných domov, chalúp a chát rozmýšľať nad drevom na zimu. Treba ho obstarať, doviezť, narezať, narúbať – a najmä uskladniť. Práve pri uskladnení dreva môžete využiť praktickú novinku – prístrešok na palivové drevo.

Kým v minulosti boli pri rodinných domoch postavené rôzne pomocné hospodárske stavby, v ktorých sa dalo uložiť aj drevo na kúrenie, dnes pri moderných rodinných domoch máme s tým problém. Polienka sa často provizórne ukladajú okolo steny. O estetike takéhoto riešenia dnes nemôžeme ani hovoriť… Alebo áno?

prístrešok na palivové drevo

Novinka – prístrešok na palivové drevo – pomôže vhodne a bezpečne uložiť drevo na kúrenie v peci, kotle či kozube na celú zimu. Vysoko funkčný prístrešok na palivové drevo má univerzálny dizajn, ktorý sa hodí ku každému typu domu, chalupy alebo chaty. Prístrešok je vyrobený z pozinkovanej ocele povrchovo upravenej farbou v odtieni antracit. Bočné steny sú vyplnené oceľovou sieťovinou a vrchnú stranu tvorí ochranná krytina, ktorá chráni drevo pred dažďom a snehom. Konštrukcia prístrešku je navrhnutá podľa najprísnejších bezpečnostných kritérií tak, aby bolo drevo kvalitne uložené.

prístrešok na palivové drevo

Rozmery prístrešku: šírka 200 cm, výška 200 cm, hĺbka 70 cm (objem 2,8 m³).

Prístrešok stojí 390,00 EUR, vrátane DPH.

prístrešok na palivové drevo

Záujemca si môže prístrešok objednať na webovej stránke výrobcu: www.ulozdrevo.sk. Dodáva sa v 5 plochých dieloch (dno, 2 x bočné rámy, strešný rám a strešná krytina). Jednotlivé časti sa navzájom spájajú skrutkami. Montáž je jednoduchá, bezpečná a efektívna. Podľa priloženého návodu ju zvládne naozaj každý.

Veľkou výhodou moderného prístrešku je jeho jednoduchá montáž, bezúdržbové užívanie a kvalitné prostredie na uloženie palivového dreva.

ulozdrevo

 

 

www.ulozdrevo.sk

Vyhodnotenie súťaže
nájdete na našej facebookovej stránke. Víťazovi gratulujeme a tešíme sa na ďalšie podobné súťaže.

Redakcia