Tri tipy, ako si môžete užiť jar v Trnave a okolí


5380   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Jar v Trnave

Jarná príroda sa prebúdza, dni sú dlhšie, kaviarne začínajú otvárať terasy a my sme čoraz aktívnejší. Vezmite svoju rodinu či priateľov a vychutnajte si tieto aprílové dni v Trnave a jej okolí. Pripravili sme pre vás tri tipy na podujatia, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

1. Deň otvorených dverí na golfe

Jar v Trnave

Vyskúšajte si čaro golfu v sobotu 13. apríla počas Dňa otvorených dverí Golf Trnava v Kamennom mlyne. K dispozícii budete mať profesionálne športovisko s golfovými inštruktormi, ktorí vás naučia správne odpáliť loptičky. Okrem toho sa môžete občerstviť v ich kaviarni, pochutnať na špecialitách a deti sa môžu tešiť na skákací hrad, maľovanie na tvár a na Fabričku s kockami Lego. Golf Trnava si vás získa a uchváti novými zážitkami.

2. Trnavský lanáč

Jar v Trnave

Rodiny s deťmi sa príjemne a aktívne zabavia v lanovom centre. Budete prekonávať nízke a vysoké lanové prekážky, vyleziete si na lezeckú stenu, vyskúšate Tarzanov skok, Big swing a tí najodvážnejší Powerfan – simuláciu voľného pádu z výšky 13 metrov. Počas víkendu si tak až do večera (18. hodiny) môžete dopriať poriadnu dávku adrenalínu a zábavy na čerstvom vzduchu.

Odporúčame: STREDOVEKÉ TRNAVSKÉ PIVNICE

3. Kvetná nedzela

Jar v Trnave

Milovníci folklóru a tradícií si v Trnave prídu na svoje 14. apríla. Trnavská Kvetná nedzela totiž sľubuje špeciálny program, To vajíčko maľované i tvorivé dielne v Kalokagatii. Môžete si pozrieť zdobenie trnavského korza pred radnicou vajíčkami a stužkami, nebude chýbať vystúpenie folklórnych súborov a o 16. hodiny sa začne Morenovanie – vynášanie Moreny a Letečkovanie – prinášanie Letečka, ktoré sa tradične konajú na Hlavnej ulici a v Ružovom parku.

Jar v Trnave

Trnava a jej región ponúka množstvo atrakcií, zábavy a kultúrneho programu. V Turistickom informačnom centre – Región Trnava vám ochotne poradia, čo by ste si nemali nechať ujsť. Nájdete ho pod Mestskou vežou, ktoré je otvorené každý deň s výnimkou Veľkonočnej nedele a Veľkonočného pondelka.

Zdroj foto: Trnava Tourism, Trnavský lanáč

www.regiontrnava.sk