Sign in / Join

Leto sa síce končí, no filmové dobrodružstvá v Cinema City stále pokračujú. A je ich naozaj dosť…


1083   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
filmové novinky, lexikon.sk, Cinema City

Filmové dobrodružstvá ponúka september. Praje všetkým milovníkom filmových zážitkov a vy si môžete spríjemniť začiatok školských či pracovných dní. Či už preferujete historické filmy, romantiku alebo hrôzostrašné horory, septembrová ponuka Cinema City zláka do kina určite každého. Vychutnajte si novinky na veľkom plátne aj v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX s obľúbenou Pepsi, voňavým popcornom, či nachos.

Prvá pozvánka na aktuálne filmové novinky je…

Po smrti svojej matky, a bez ďalších žijúcich príbuzných, sa Evie rozhodne podstúpiť test DNA. Objaví tak strateného bratranca, o ktorého existencii doteraz nevedela. Na pozvanie od svojej znovunájdenej rodiny sa ocitne na honosnej svadbe na anglickom vidieku, zvádzaná príťažlivým aristokratom. Postupne však odhalí zvrátené tajomstvá a choré úmysly skrývajúce sa za prehnanou štedrosťou svojich „najbližších“. Rodinná idylka sa tak čoskoro zmení na hrôzostrašnú nočnú moru a boj o prežitie, ktorý si budete môcť zažiť s filmom Pozvánka do pekla od 8. septembra v Cinema City.

filmové novinky, cinema city

Občas to tak chodí…

To, že sa vzali, považujú obaja za svoju najväčšiu životnú chybu. Teraz však musia spojiť sily a zabrániť dcére, aby rovnakú chybu neurobila aj ona a vyslobodili ju „z pazúrov“ chytrého, pekného a podnikavého domorodca, ktorý sa živí pestovaním a predajom morských rias. V príprave rafinovaných pascí, ktoré majú ich dcére zložiť ružové okuliare, sú síce veľmi dobrí, žiadna z nich však neklapne tak, ako naplánovali. Čo je však horšie, kulisy morského raja začínajú prebúdzať spomienky na krajšiu časť ich spoločnej minulosti. A aj keď sa bránia zubami nechtami, nebezpečenstvo, že do toho znova spadnú, doslova visí vo vzduchu. Táto záchranná operácia sa skrátka vyvíja úplne nečakane. Nepremeškajte Ladies Movie Night s predpremiérou filmu Vstupenka do raja v Cinema City od 13. septembra.

filmové novinky, Cinema city

Pre milovníkov hudby Davida Bowieho

S hudobným filmom Moonage daydream sa vydáte na vzrušujúcu výpravu do života jedného z najoriginálnejších a najvýznamnejších muzikantov všetkých čias – Davida Bowieho. Režisér Brett Morgen stvoril pôsobivý kaleidoskop kombinujúci doposiaľ nevidené zábery, nesmrteľnú Bowieho hudbu a jeho vlastný komentár. Davidovi Bowiemu sa darilo viac ako päťdesiat rokov ovplyvňovať svet svojou hudbou, životným štýlom a názormi, ktoré často predbiehali dobu alebo priamo ovplyvňovali jej budúcu tvár.

filmové novinky, september

V roku 2018 správcovia umelcovej pozostalosti umožnili dokumentaristovi Brettovi Morgenovi prístup do Bowieho archívu, v ktorom našiel doposiaľ nevidené zábery z jeho súkromia, nepublikované záznamy z vystúpení, zbierku obrazov, ktoré namaľoval, jeho vlastnú poéziu a audionahrávky postrehov a názorov. Nečakajte film, kde na Bowieho spomínajú jeho známi a kolegovia. V tomto filme na seba spomína predovšetkým on sám. Film Moonage Daydream si môžete pozrieť vo všetkých kinách Cinema City od 15. septembra.

Neprehliadnite:

jesenná sezóna
Blížiaca jeseň a bežecká sezóna. Ako sa pripraviť na tú nadchádzajúcu jesennú? Vhodné tipy sa zídu

Poznačte si 22. september

Nie je to indiánsky film ala Winnetou, ale súčasná slovensko-česko- poľská komédia v hlavnej úlohe s Karlom Rodenom. Opisuje hektický život zaneprázdneného finančníka, do ktorého vstúpi duch starého indiánskeho náčelníka a začne jeho premena na človeka s hodnotami… Snímku Indián si môžete pozrieť vo všetkých kinách Cinema City od 22. septembra. Žena v domácnosti z 50. rokov (Florence Pugh) žijúca so svojím manželom (Harry Styles) v utopickej experimentálnej komunite sa začína obávať, že očarujúca spoločnosť môže skrývať znepokojujúce tajomstvá. Filmové novinky dopĺňa tajuplný príbeh Neboj sa, zlatko v Cinema City od 22. septembra.

Neboj, sa, zlatko, cinema city  

A ešte pozvánka na koncert Westlife

Írska popová skupina Westlife! Len 29. septembra môžete zažiť fenomenálny koncert z vypredaného Wembley Stadium v Londýne v rámci tour k novému albumu “Wild Dreams”. Koncert sa uskutočnil tento rok v auguste a ide o historicky prvú show Westlife na tomto najväčšom britskom futbalovom štadióne, ktorá sa tým nezmazateľne zapísala do histórie skupiny. Skupinu Westlife s ich snímkom Westlife – Live at Wimbley Stadium si môžete vychutnať od 29. septembra v Cinema City.


Uvedené filmové novinky sa zaradili k doterajším, napríklad Bullet Train. Akčnú komédiu v hlavnej úlohe s Bradom Pittom premietame aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN a 4DX. Taktiež na štvrtý diel romantickej ságy After s názvom After: Puto, ktorý sa začína tam, kde sa predchádzajúci film skončil. Na svoje si prídu aj nielen malí, ale aj veľkí v animovanom filme Labky v akcii, v ktorej sa dá nesúrodá trojica dokopy, aby prekonali všetky prekážky, spoznali silu priateľstva a oslobodili svoje mesto.

 


Aktivujte si

Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so zasielaním marketingových e-mailov a potvrdzujete súhlas so zásadami ochrany osobných údajov.