Vytvorte si svoj vlastný štýl – zistite, ktoré tričko by ste si mali vybrať, aby vyzeralo módne


2213   -   3
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Vlastný štýl, lexikon.sk

Tričká sú trendové vždy. Znamená to, že tieto základné prvky šatníka nevyjdú z módy. Trendy v dizajne tričiek sa tiež neustále vyvíjajú, pričom niektoré vzory sa vracajú. Typ tričiek na mieru, ktorý si vyberiete pre seba, alebo ako darček, definuje váš vkus. Poskytuje vám tiež spôsob, ako sa vyjadriť prostredníctvom návrhov a odlišuje vás od ostatných. Každé tričko pridané do vášho šatníka nie je len doplnkom k vášmu módnemu výberu, ale je odrazom vašej osobnosti. Koniec koncov, móda musí odrážať, kto ste.

Počnúc 60. rokmi 20. storočia sa tričká stali prostriedkom sebavyjadrenia. Vtedy sa obyčajné biele tričká premenili na umelecké diela vo farbe dúhy, ktoré hlásali vzostup „kvetinovej sily (hnutie hippies)“ a nabádali: „Make love, not war“. Čoskoro sa na tričkách – pomocou tlače alebo nápisov – začali objavovať správy, slogany. Kapely začali svojim fanúšikom na koncertoch predávať značkové tričká a mladí ľudia začali nosiť tričká skupín – ako symbol svojej osobnej identity. V posledných desaťročiach sa tričká s potlačou používali aj ako propagačné a brandingové nástroje. Či už je na prednej strane trička vyryté napríklad slovo „Addidas“ alebo jeho nositeľa zdobí vyobrazenie obľúbenej Disney postavičky, tričko sa stalo prostriedkom marketingu produktu, alebo značky.

Kde ich nosiť?

Niektorí ľudia si myslia, že tričká s grafikou patria do kategórie „neslušného oblečenia“, zatiaľ čo iní ich považujú za formu slobody prejavu. V skutočnosti, namiesto toho, aby ste nosili svoje srdce na dlani, môžete nosiť svoje politické presvedčenie, duchovné presvedčenie, zmysel pre humor alebo zmysel pre pohoršenie na hrudi.
Niet pochýb o tom, že vtipné tričká, tričká s nápismi, párty košele a dokonca aj mikiny s potlačou sú ultimátnou formou sebavyjadrenia. Tričká, jedna z najpohodlnejších a najobľúbenejších stálic šatníka, sa nosia pri každej príležitosti a nosí ich každý. Sú perfektným outfitom pre každé pohlavie a vekovú skupinu. Tento evergreenový outfit sa však s vlnou módy mení. Stali sa farebnejšími, zábavnejšími a živšími. Či už je to citát alebo grafika, bez vtipných tričiek je váš šatník neúplný. Inšpirujte sa na TU.

Neprehliadnite:

trendy mikiny, lexikon.skDámske mikiny na zips – praktické a obľúbené na rôzne príležitosti.
Na aké a kedy sa hodia? Poradíme…

Čokoľvek vám napadne, oblečte si to a vyjadrite sa – ako na to?

Boli časy, keď ľudia radi nosili obyčajné a jednoduché tričká. Ale dnes sú zastarané a nudné. Grafický dizajn vzal tričkársky priemysel útokom. Vtipné tričko funguje ako skvelý ľadoborec pri mnohých príležitostiach – sú skvelou témou na začatie rozhovoru. Môže to ľudí naokolo dobre rozosmiať alebo aspoň pousmiať, pretože každý má rád humor, však? Vďaka internetovým obchodom a online návrhom je teraz umožnené každému vytvoriť si svoje vtipné tričká pomocou niekoľkých kliknutí. 

Hovoríme o humore…

Keď hovoríme o humore, existuje stereotyp, že muž je ten vtipnejší a zábavnejší; vraj ženy nie sú humoristky. Dnešné ženy sú však výraznejšie, prekonávajú stereotypy a búrajú bariéry. A vedieť sa štýlovo obliecť je najobľúbenejšou úlohou žien. Keď sa žena správa sebavedome, robí ju to krajšou. Vytvorte si svoj vlastný unikátny štýl – dodajte svojmu ležérnemu outfitu trochu seba, trochu vlastnej osobnosti. Na výber je veľké množstvo nápisov a potlačí, ktoré vyjadria váš postoj alebo osobnosť. Keďže nikdy nevyjdú z módy, budete tiež trendy a ohúrite. Doplňte tričko so svojimi obľúbenými doplnkami a môžete vyraziť. Ženy veľmi rady nosia tričká, mikiny s kapucňou a topy na mieru. Bez nich si svoj šatník nevedia predstaviť. Originálne tričká sa dajú nosiť s akýmkoľvek spodným dielom, ako sukne, džínsy, šortky, voľné nohavice atď. Ak plánujete výlet alebo dovolenku s priateľmi, potom sú vtipné tričká, alebo mikiny skvelým nápadom. Tak neváhajte a smelo do toho!